Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
20 lat w Unii Europejskiej, czyli jak na członkostwie we Wspólnocie skorzystali bolesławianie
~~Brązowozłota Śnieguliczka niezalogowany
7 maja 2024r. o 8:53
~~Smutna rzeczywistość napisał(a): ~~Topazowy Czosnaczek napisał(a): nie wiem co w tym kraju się dzieje...
z jednej strony chce się tutaj kultywować narodowe tradycje, chce się nagłaśniać pewne sprawy ,określonych bohaterów (często wątpliwej reputacji) a kiedy przychodzi czas na konkrety ,by przypominać chlubne karty polskiej historii następuje cisza...
a przecież wczoraj była jedna z rocznic...maj 45 1 Dywizja Pancerna Gen .Maczka zdobyła Wilhelmshaven...

kilka dni wstecz inna rocznica-też przemilczana ...śmierć Hubala

miałem kiedyś pomysł na nowy temat ...Kalejdoskop Historyczny lub coś podobnego
po przemyśleniu widząc co tu się dzieje zrezygnowałem...
z każdego tematu zrobi się tu ''szambo'' a mam wrażenie że według admina -czym gorzej dla forum tym lepiej dla redakcji

Podzielam ten pogląd . Zbyt wielu tu opluwających wszystko i wszystkich. Ci którzy powinni wycinają to co im pasuj do liczby odsłon i swojej polityki. Niewiele to odbiega od wygwizdanej konkury.

czytasz to adminie? ...czytacie to ''redaktory'' ?...może to właśnie ta chwila by usiąść i to przemyśleć?
może to właśnie czas na dokonanie poważnych zmian ...piszę ''poważnych'' bo mijają miesiące od pewnych obietnic a od niektórych minęły lata a tu NIC...;D

a jeśli ktoś z waszego grona to czyta niech się zastanowi nad tym ...
''Niewiele to odbiega od wygwizdanej konkury.''

myślę że kto jak kto ale wy nie napiszecie po tamtym komentarzu że ''sam ze sobą piszę''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swołocz pisowska niezalogowany
7 maja 2024r. o 9:18
Jedni piSSowcy wspierają Hezbollah drudzy Putina i Łukaszenki. A wszystko to aby chronić nas przed UE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Śnieguliczka niezalogowany
7 maja 2024r. o 10:48
piSS powinien zostać natychmiast zdelegalizowany...
natychmiast!!!!!
teraz dochodzi już do tego że roi się tam od szpiegów...
i co ciekawe żaden lokalny piSSdzielec tego nie komentuje...;D
pochowali te swoje ''kłamliwe ,zdradzieckie mordy '' w kubłach i siedzą cichutko ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza