Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza

Płatne praktyki studenckie dla studentów budownictwa

Zakres zadań:
// pomoc w pracach działu kontroli jakości podczas kontrolowania produkcji elementów żelbetowych oraz zbrojeń
// uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów reklamacyjnych
// uczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji powykonawczej
// uczestnictwo w bieżących zadaniach działu kontroli jakości

Wymagania:
// student/ka budownictwa
// absolwent/ka technikum budowlanego
// umiejętność czytania rysunków technicznych
// dostępność min. 24h w tygodniu
// proaktywna postawa i zaangażowanie

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

To oferujemy:
// płatne praktyki wakacyjne w wymiarze min. 2 m-cy na podstawie umowy zlecenie
// elastyczny grafik
// zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego
// poznanie środowiska pracy w międzynarodowej organizacji, opartej o wartości zaufania i odpowiedzialności
// wsparcie zespołu chętnego do dzielenia się wiedzą

Autor ogłoszenia: Rafał Ziółkowski

Telefon: 500133005

Ogłoszenie nr 890089, ważne do 28 maja 2024r. godz. 11:14

REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie