Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~Modra Scewola niezalogowany
przedwczoraj o 9:06
Polacy nic się nie stało… Posłanka PiS o mężu i miażdżącym raporcie NIK. Fundacja, w której zasiada jej mąż dostała od ministra Czarnka 4,5mln „poza trybem”....

a któż to taki?...jak zwykle kręgi piSSdzielców...;D
Mirka Stachowiak -Różecka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinok niezalogowany
przedwczoraj o 10:45
Blisko 23 mln zł wydatkowane przez Kancelarię Premiera na kampanię antywojenną #StopRussiaNow, za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego trafiło do kieszeni "złotych chłopców" PiS: Radosława Tadajewskiego, przyjaciół byłego doradcy Mateusza Morawieckiego Mariusza Chłopika i współpracownika prezydenta Andrzeja Dudy Piotra Pałki. — Duża część środków wydatkowanych na kampanię mogła zostać sprzeniewierzona, szykujemy w tej sprawie doniesienie do prokuratury — słyszymy nieoficjalnie w NIK,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Fasolnik niezalogowany
przedwczoraj o 14:26
jak ja się cieszę że każdego dnia wychodzą na światło dzienne kolejne afery i złodziejstwo piSSdzielców...;D

a jeszcze większą radochę mam jak piSSdzielskie przygłupy piszą że nie ma zarzutów nie ma afery...;D
bo wtedy wiem z kim mam do czynienia...HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPIS ma się całkiem dobrze niezalogowany
przedwczoraj o 14:54
~~Herbaciany Fasolnik napisał(a): jak ja się cieszę że każdego dnia wychodzą na światło dzienne kolejne afery i złodziejstwo piSSdzielców...;D

a jeszcze większą radochę mam jak piSSdzielskie przygłupy piszą że nie ma zarzutów nie ma afery...;D
bo wtedy wiem z kim mam do czynienia...HAHAHAHAHAHA


jak ja się cieszę że JEŚLI (w co wątpię) zostaną posadzeni aferzyści z PIS pójdą siedzieć aferzyści z PO - nareszcie Polska scena polityczna wyczyści się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Fasolnik niezalogowany
przedwczoraj o 15:28
Miliony z BGK dla człowieka "układu wrocławskiego"
W ubiegłym roku Onet ujawnił, że "lwia część z zaplanowanych na przeprowadzenie kampanii 23 mln zł, trafiła do kojarzonego z rządem PiS biznesmena Radosława Tadajewskiego". Tadajewski był znanym członkiem opisywanego wówczas przez media "układu wrocławskiego, a więc nieformalnej grupy znajomych biznesmenów, byłych i obecnych polityków PiS, którzy czas "dobrej zmiany" postanowili wykorzystać do zarobienia ogromnych pieniędzy. "Za czasów rządów PiS jego spółki pracowały na rzecz wielu państwowych podmiotów: m.in. Narodowego Banku Polskiego, Orlenu, SigmyBis, a także mogły liczyć na tłuste granty. Założony przez biznesmena fundusz venture capital Czysta3.VC, dzięki nieformalnemu wsparciu niesławnego byłego współpracownika Antoniego Macierewicza Bartłomieja Misiewicza, otrzymał 40 mln zł dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na inwestowanie w startupy. Jedna z dotowanych przez Czystą3.VC spółek świadczyła w 2020 r. usługi na rzecz kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Sam Tadajewski lubił później podkreślać, że wybitnie przyczynił się do jego reelekcji"

polski ''fenomen''...;D
gdzie piSSdzielcy tam ''wały'' i złodziejstwo...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.