Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 10:11
Panie Lucjanie ja bym tak pochopnie nie oskarżał premiera Morawieckiego czy PiS bo gdyby twardo wtedy wystąpił przeciwko von der Leyen to opozycja oskarżyła by go o chęć wyprowadzenia Polski z UE, a przypomnę że von der Leyen obiecała że środki z KPO Polska dostanie teraz wiemy że było to kłamstwo i cyniczna gra ale wtedy PiS i Premier Morawiecki byli w sytuacji zero-jedynkowej. Dlatego uważam że nie występowanie z UE ale zmiana władzy w PE teraz jest priorytetową.
Ostrożny byłbym z taką ufnością do Konferencji, przecież oni cały czas uderzają w PiS a przez to wspierają obecnie rządzących.
Niech pan rozważy czy lepszym rozwiązaniem jest zmiana w UE na drodze demokratycznej do którego konsekwentnie dąży PiS, czy wychodzenie z UE. Bo przecież rządy się zmieniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 kwietnia 2024r. o 10:33
~~Liliowoczerwony Rozwar napisał(a): no i dalej pierdo-lety o tych stojących z drugiej strony tych których ty popierasz ,których bronisz i których przestępstw i złodziejstwa nie chcesz opisywać...nie tylko opisywać...
ty się panicznie boisz nawet słowem o tym wspomnieć...;D
tak jak wczoraj ,przedwczoraj itd. ...nawet wczoraj kiedy napisałem o Ążeju''łaskawcy'' dla swoich towarzyszy partyjnych ale niezbyt łaskawym dla wspomnianej kobiety Adżeliki w idioty.czny sposób komentowano to idio.tyzma.mi o wyższej ceni Coli...
kiedy więc zaczniecie piSSdzielcy -w tym ty polityczno-partyjny oszołomie- rozliczać innych to zacznijcie pisać o tym że wam te rozliczenia ''po prostu się należą''...;D

boicie się o tym pisać dlatego odwracacie ''kota dupą'' ;D i tak jak ty nie odpowiadasz na pytania...;D
zapewne z braku czasu bo przygotowujesz się do protestu szykując do palenia opony i napełnianiem worków otoczakami zebranymi z pola by później rzucać nimi w policjantów...;D

a nie tak dawno darliście swoje zdradzieckie mordy-''murem za polskim mundurem''...HAHAHAHAHA



Mam wrażenie że wy Janusz piszecie ten post do mnie , macie jakieś omamy , jak tak to współczuję .
Jak nie do mnie to odpiszcie , martwię się o was .



Dopisane 28.04.2024r. o godz. 10:33:

~~Czerwonokrwista Papryka napisał(a): Panie Lucjanie ja bym tak pochopnie nie oskarżał premiera Morawieckiego czy PiS bo gdyby twardo wtedy wystąpił przeciwko von der Leyen to opozycja oskarżyła by go o chęć wyprowadzenia Polski z UE, a przypomnę że von der Leyen obiecała że środki z KPO Polska dostanie teraz wiemy że było to kłamstwo i cyniczna gra ale wtedy PiS i Premier Morawiecki byli w sytuacji zero-jedynkowej. Dlatego uważam że nie występowanie z UE ale zmiana władzy w PE teraz jest priorytetową.
Ostrożny byłbym z taką ufnością do Konferencji, przecież oni cały czas uderzają w PiS a przez to wspierają obecnie rządzących.
Niech pan rozważy czy lepszym rozwiązaniem jest zmiana w UE na drodze demokratycznej do którego konsekwentnie dąży PiS, czy wychodzenie z UE. Bo przecież rządy się zmieniają.


Ja się z Panem zgadzam w stu procentach , napisałem jak było i jak jest obecnie , opozycja nawet podczas kampanii wyborczej straszyła społeczeństwo że jak wybiorą PiS to wyprowadzą nas z UE , robili to przez całe osiem lat .
Znam stanowisko PiS w tym temacie , nawet ja eurosceptyk nie jestem za wyjściem z UE wiedząc że 3/4 Polaków
tego by nie zaakceptowało .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Winobluszcz niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 10:39
Ale Jasio wie najlepiej jak mają funkcjonować
gospodarki świata …
I patrz pan marnuje się taki pryncypał w Bolesławcu …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Rozwar niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 13:48
punkt po punkcie bym cię wypunktował towarzyszu Lucjanie ...;D
wy towarzyszu jesteście lepsi w propagandzie sukcesu od samego tow. Urbana...
a jeden z ostatnich postów które spłodziliście , kosmiczną wręcz hipokryzją bije po oczach...
punkt po punkcie Lucjan...a wtedy być leżał i kwiczał...;D
ale po co jak zaraz byś podkulił kitę i zwiał do bezpiecznej norki? ;D

a ten niby ''winobluszcz'' dał jak widzę kolejny poPiSS ...nieuctwa i braku znajomości określeń których używa a przez które wychodzi na dur.n.nia...

;D
dlatego zmieni podpis , ukryje się i słusznie ...takich pierdół nie może pisać Polak ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 14:23
To nie żaden winobluszcz tylko malinowy nos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 14:35
"W sobotę, 22 sierpnia 2020r., odsłonięto w Bolesławcu pomnik dla uczczenia 40. rocznicy powstania NSZZ "Solidarność"."
Starszego kotletu nie było?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostróżka perłowa niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 14:51
Teraz tylko możemy czekać na odsłonięcie pomnika upamiętniającego powstanie goralen volks.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Bazylia niezalogowany
28 kwietnia 2024r. o 16:02
punkt po punkcie Lucjan...a wtedy być leżał i kwiczał...;D
I mamy już pryncypała vel Punktaka ..
być ?? czy byś leżał ???
I się proszę nie denerwuj, bo kleksy wstawiasz ….
a innym to często wypominasz …
nie musisz Jasio uciekać w rozdygotanym stanie do łatki … wiesz jakiej …?
jeszcze dopisz , o placu u Niemca ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego