Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Złocisty cyklamen niezalogowany
8 godz. 33 min. temu
''W tzw. raporcie Macierewicza ujawniono kilkadziesiąt nazwisk oficerów WSI i współpracowników tej instytucji. Dla obcych wywiadów raport był znakomitym źródłem wiedzy o funkcjonowaniu polskiego wywiadu i kontrwywiadu wojskowego: opisywał tajne operacje i ujawniał, kto je prowadził. Naraził na śmiertelne konsekwencje obywateli innych państw (głównie z Afganistanu, Iraku, Syrii, Libanu oraz państw byłego ZSRR) współpracujących z oficerami WSI. Z tego tytułu nikogo nie oskarżono o złamanie gryfu tajności, a wątek odpowiedzialności Antoniego Macierewicza prokuratura umorzyła, bo uznała, że stojąc na czele komisji ds. WSI i pisząc swój raport nie był funkcjonariuszem publicznym. Jak to pogodzić z faktem, że pełnił wtedy funkcję wiceministra MON, prokurator nie wyjaśnił.''

A teraz pokwicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Margerytka niezalogowany
8 godz. 32 min. temu
~~Jurko61 napisał(a): "Czasem nowi ludzie, tacy, powiedzmy sobie, z wyższej półki w sensie intelektualnym, niektórym się nie podobają."
Żoliborski gnom obnażył swoją strategię i strzelił swoim dotychczasowym wyznawcom w pysk - miernoty intelektualne, które dobrał do rządzenia przez 8 lat, można wyrzucić już na śmietnik, bo teraz potrzebny jest ktoś "z wyższej półki w sensie intelektualnej" do wygrywania wyborów. To pokazuje jak instrumentalnie wykorzystuje przygłupów.


A Ty z której półki spadłeś na głowę….
niby Jurko …???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko 61 niezalogowany
8 godz. 20 min. temu
Z żadnej półki bo ja siedzę w twojej głowie. Gdyby nie ja byłaby całkowicie pusta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko 61 niezalogowany
8 godz. 20 min. temu
Z żadnej półki bo ja siedzę w twojej głowie. Gdyby nie ja byłaby całkowicie pusta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
8 godz. 14 min. temu
Pisie g*wno.. zawsze wypłynie. Jest na to zapotrzebowanie pato-elektoratu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.