Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13547
#Skaut nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 17:28
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a):
Z utęsknieniem czekam kiedy tę polityczna sektę nareszcie szlak trafi !! !!


przed kwietniem bym nie czekał. połowa biednej polski wypatruje 500 zeta i więcej



Do kwietnia może jakoś wytrzymam ale za resztę wqrwionego społeczeństwa gwarancji nie daję.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 grudnia 2015r. o 17:33
Było sie wqurwiac, jak były ku temu powody - gdy poprzedni rząd robił skok na OFE, gdy wydłużano wiek emerytalny, gdy obywatelskie projekty ustaw wyrzucano do kosza. Najwięksi dzisiejsi forumowi szczekacze siedzieli cicho. Wtedy demokracja ważna nie była?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 17:37
wqurwionego czym , Trybunałem ? do tej pory nawet nie wiedzieli o jego istnieniu, funkcji jego dalej nie znają. mało kogo to obchodzi, rozdmuchana sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 17:44
mir.ko napisał(a): wqurwionego czym , Trybunałem ? do tej pory nawet nie wiedzieli o jego istnieniu, funkcji jego dalej nie znają. mało kogo to obchodzi, rozdmuchana sprawa


Poznają,jak im w d..pie parasol otworzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 17:51
skorn napisał(a): Było sie wqurwiac, jak były ku temu powody - gdy poprzedni rząd robił skok na OFE, gdy wydłużano wiek emerytalny, gdy obywatelskie projekty ustaw wyrzucano do kosza. Najwięksi dzisiejsi forumowi szczekacze siedzieli cicho. Wtedy demokracja ważna nie była?


Strzelasz sobie samobóje. Zarówno decyzje wycofania środków publicznych z cwaniackich OFE jak i podwyższenie wieku emerytalnego były słuszne i niezbędne, o czym obecnie rządzący wkrótce się przekonają. Ty być może też jeśli tylko stać Cię bedzie na obiektywną ocenę.
A projekty ustaw wyrzucone do kosza widocznie nigdzie indziej się nie nadawały.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 17:57
mir.ko napisał(a): wqurwionego czym , Trybunałem ? do tej pory nawet nie wiedzieli o jego istnieniu, funkcji jego dalej nie znają. mało kogo to obchodzi, rozdmuchana sprawa

Ty mogłeś nie wiedzieć, ale ludzie w dużych miastach są bardziej rozgarnięci i wiedzą co to jest trybunał .Właśnie dla tego że się z Trybunałem liczono nie było szumu.Uważasz że te nocne głosowania to są dla dobra Polaków ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 18:00
uważam że nie są szkodliwe. póki co nie widze nic nowego w polityce. przynajmniej szybko działają. a 50 tys 'oświeconych' jak na Warszawe nie robi na mnie wrażenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 grudnia 2015r. o 18:05
Skaut napisał(a): Strzelasz sobie samobóje. Zarówno decyzje wycofania środków publicznych z cwaniackich OFE jak i podwyższenie wieku emerytalnego były słuszne i niezbędne, o czym obecnie rządzący wkrótce się przekonają. Ty być może też jeśli tylko stać Cię bedzie na obiektywną ocenę.
A projekty ustaw wyrzucone do kosza widocznie nigdzie indziej się nie nadawały.


Żadnych argumentów w twojej wypowidzi, jak zwykle, nie dostrzegłem. Idąc twoim tokiem myślenia - TK w obecnym kształcie też nadaje się najwidoczniej na śmietnik.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza