Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 20:05
tak sobie czytam i nadziwić się nie mogę ...jeden o OFE i wieku emerytalnym drugi o pałowaniu jeszcze jeden o ośmiorniczkach
nie teraz ale za kilka lat dowiecie się o tym wszystkim namacalnie bo teraz wielu z was to tak naprawdę nie dotyczy ...
zaczniecie myśleć kiedy dostaniecie kilka banknotów i nie bardzo będziecie wiedzieć w czym je ''ulokować''
czy w żarciu czy w czynszu...
Z ofe daliście się jeden z drugim ''wydymać'' tak jak w tej chwili pozwalacie nadal na to pod szyldzikiem NFZ który niedługo zniknie i co?...widzicie te pieniądze które łożycie na ten ''fundusz'' ?
zapytaliście kiedyś siebie czy kogokolwiek komu ten ''fundusz'' służy?
moim zdaniem niedługo zniknie a wy nadal będziecie stali w kolejkach ...
ktoś tam pisze o ''pałowaniu'' co nie bardzo wiem w jaki sposób ma odnosić się do TK
z tego co czytałem ,tysiące ludzi nie było ''pałowane''...oni też się żalą na TK?
a słynne ''ośmiorniczki'?
przecież to ci co wpieprzają tani salceson wybrali sobie takich a nie innych ''swoich przedstawicieli''
trzeba to było zauważyć po czterech latach a kolejnych czterech już by nie było ... :P

w sumie to teraz ktoś inny będzie je żarł ale już widzę że to wam nadal nie przeszkadza więc...
alleluja :D

jak tak wasz ''prokuratorek'' ze wstrętnego PRL-u bo nadal nie widzę słów krytyki ani jego samego a już nie wspomnę prezesika któremu ''komuch'' łapkę cmoka wręcz z namaszczeniem...dobrze że forum to nie sejm bo już byście mi ''mikrofon wyłączyli''a za zbyt długi post ukaralibyście mnie grzywną ...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:06
Kochane Lemingi nawet wasz tłusty Rysio Kalisz powiedział, że już jest pozamiatane i TK może skoczyć PiS wiecie gdzie - hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:08
Straszydło zaprosiła Piłkarki Ręczne żeby ogrzać się wydumanym sukcesem ,jaki to sukces czwarte miejsce ale,, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma''. za rok zapłaczecie wyznawcy sekty pisowskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:12
Prof.A Rzepliński laureatem nagrody im.S.Kisielewskiego'15. UWAGA!!! w kategorii polityka. hehehe. A najlepszy jest komunikat właściciela marki nagrody im.S.K.:

http://www.wprost.pl/ar/527993/Oswiadczenie-wydawcy-tygodnika-Wprost-Michala-M-Lisieckiego-prezesa-zarzadu-AWR-Wprost-wlasciciela-prawnego-tytulu-Nagroda-Kisiela/

jak to mówiła PeŁo-wska klasyk... ale jaja, ale jaja :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 20:22
''Nie będzie konkursu na prezesa KRUS. Będzie go powoływał premier

Szefowie agencji rolnych, m.in. KRUS, ARiMR i ARR będą powoływani przez premiera, a nie jak dotychczas w drodze konkursu - przewiduje uchwalona we wtorek przez Sejm nowelizacja ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników.''

robimy zakłady z jakiej partyjki będzie prezes? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:29
Jestem z tego ,,gorszego sortu'' mam takie pytanie czy mogę iść do spowiedzi i do komunii, bo zbliżają się święta ,tylko nie wiem czy mam prawo świętować czy tylko odpoczywać ,jak wcześniej napisał jakiś po......y ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2015r. o 20:31
pomogę wam dokonać wyboru...hehehe
może jakaś opinia?


aboo : Stanisław Piotrowicz (za Wikipedią) - "Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotnicznej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu. Po upublicznieniu tej sprawy w 2013 Stanisław Piotrowicz stwierdził, że dążył do umorzenia tego postępowania. W 1983 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi."

Wyborcy PiS'u, czy Wy coś bełkoczecie o dekomunizacji ? Czy Wy coś bełkoczecie o uczciwości ? Czy Wy coś wiecie o wstydzie ? Jak wiceminister kultury (hehe), niejaki Kurski rozpoczął atak na Tuska za jego dziadka (dziadka !!!) to padały bluzgi o pochodzeniu. Ale jak macie KOMUNISTĘ w rządzie, który bezczelnie poucza posłów, a naczelni dekomunizatorzy jak Kaczyński czy Macierewicz mu przyklaskują to Wam nie przeszkadza ? Zapytam jeszcze raz: czy słyszeliście kiedyś słowo "wstyd" ? ... rozwiń całość
dzisiaj 18:16 | ocena: 68% | odpowiedzi: 25
odpowiedz
oceń: -1 +1
~kobuz# : Stanisław Piotrowicz: jesteście ludźmi bez wstydu ...

Ha, to mi sie podoba. Prokurator w stanie wojennym, skazywał patriotów na długoletnie kary wiezienia, a teraz śmie się powiedzieć coś o wstydzie. Panie Piotrowicz Pan nie maż honoru, krzty uczciwości, jest Pan tchorzem, bezczelny wieśniak, któremu Jaruś pozwolił do koryta. Ci co się lustracji domagali nie potrafią zrobić porządku we własnym szeregu. Ot, polska obłuda.......Na szacunek ode mnie pan nie zasługujesz, bo taki jak Pan za udział w strajku skazał mnie na kare wiezienia i banicje zwiń
dzisiaj 18:33 | ocena: 70% | odpowiedzi: 4

a co z tymi dzieciakami których to wg. słów tego prokuratorka księżulo nie molestował a ''leczył bioenergią''

no obrońcy !!!do dzieła!!!!
odwagi!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:31
falco napisał(a): ''Nie będzie konkursu na prezesa KRUS. Będzie go powoływał premier

Szefowie agencji rolnych, m.in. KRUS, ARiMR i ARR będą powoływani przez premiera, a nie jak dotychczas w drodze konkursu - przewiduje uchwalona we wtorek przez Sejm nowelizacja ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników.''

robimy zakłady z jakiej partyjki będzie prezes? :D


może z takiej z jakiej młody Morawiecki i kilku innych ministrów, czyli bezpartyjny expert? heloł... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu