Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

9984
#gover nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 0:28
falco napisał(a): dlatego teraz zapodam sobie ulubiony cykl filmów z Yt i spokojnie sobie przy nim zasniemy...
do jutra bo jutro na bank kolejną odsłona "cyrku z wiejskiej"

wiedzieli jaką nazwę nadać ulicy...proroki jakowes czy co? ;)

Z pewnoscia to sa proroki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 1:02
A dziś kolejna świetna wiadomość! Staraniem MS 2 dzieci rodziny Bałutów właśnie wróciła do domu na święta.

Cos co nie udawało się przez dlugi czas po miesiącu rządów PiS staje się możliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 6:00
.proroki jakowes czy co? ;)

oj goover,gover :D
nie myślałem ze akurat Ty wezmiesz się na ''lep'' :D z drugiej strony to fajnie...
''proroki'' zauważyłeś ale ''jakoweś'' już nie ;) na tym polega Twoja wybiórczość ...
a wystarczyło pomyśleć :D ale tak to jest kiedy kimś kierują emocje ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 10:53
Skaut napisał(a):
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a):
Z utęsknieniem czekam kiedy tę polityczna sektę nareszcie szlak trafi !! !!


przed kwietniem bym nie czekał. połowa biednej polski wypatruje 500 zeta i więcej



Do kwietnia może jakoś wytrzymam ale za resztę wqrwionego społeczeństwa gwarancji nie daję.
mów za siebie, nikt tu się na nikogo nie w-Q-r-w-i-a to twój mierny punkt widzenia,od razu widać z jakiej jesteś sekty wasze 5 min już mineło i nie wróci ,wasz kwik odsunięcia od koryta na nikim nie robi wrażenia,ludzie to się smieją z waszego kwiku :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 14:39
całe szczęście że nie popieram od dawien dawna żadnej partyjki ani ugrupowania ...
kiedyś bawiła mnie PPPP ale ze względu że nie pijam, bałem się że wstępując tam popadnę w alkoholizm więc zrezygnowałem...

i dobrze bo dzisiaj pisalibyście ''opuść sobie to picie'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 16:13
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Zaskakujacy-wynik-sondazu-PiS-liderem-Kukiz-drugi-Nowoczesna-tylko-6-proc-poparcia,wid,18065397,wiadomosc.html
Zaskakujący albo nie, wynik Nowoczesnej, tylko 6% :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 16:34
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/lider-komitetu-obrony-demokracji-zalega-z-alimentami-na-dzieci-na-ponad-tysiecy-zlotych_754961.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 16:40
Blackjack napisał(a): http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Zaskakujacy-wynik-sondazu-PiS-liderem-Kukiz-drugi-Nowoczesna-tylko-6-proc-poparcia,wid,18065397,wiadomosc.html
Zaskakujący albo nie, wynik Nowoczesnej, tylko 6% :D

Ja czytałem sondaż pracowni COBS Na pierwszym miejscu Nowoczesna 28 drugi PIS 24, PO16, KUKIZ 4 %.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza