Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 9:18
~~Pankracy napisał(a): Czytają to inteligentni ludzie. Widząc, że nie potraficie odpowiedzieć na proste pytania, ale zamiast tego nazywacie adwersarzy sekciarzami i psami, sami dajecie świadectwo tego, że słowa o Królowej Nieba jako demonicznym zwiedzeniu wiernych są prawdą. Odnieście się do treści, a nie zachowujcie się jak średniowieczna inkwizycja. Ludzie nie są głupi. Nie jesteśmy psami.

Takim wpisem przeczysz temu, ze "czlowiek to zwierze rozumne".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
6 marca 2017r. o 9:27
~~Pieprzysz! napisał(a):
~~ed napisał(a):
Kaczmarski został ochrzczony na godzinę przed śmiercią (był już nieprzytomny), albo i po, za sprawą jego ówczesnej partnerki. O ten czyn zawsze miał do niej pretensje Gintrowski, bo Kaczmarski sobie nie życzył chrztu.
No ale jak można wykorzystać wielkie nazwisko, to czemu by nie.


Wystarczy, gdybyś przesłuchał ballady Kaczmarskiego, byś sam nie uwierzył w brednie, które rozpowszechniasz (nieświadomie?!).

Na długo przed śmiercią są one przepełnione Bogiem, chrześcijaństwem!
Kiedy dowiedziałam się o nawróceniu Kaczmarskiego nie mogłam uwierzyć!
Byłam przekonana, że to był katolik od zawsze! Potem dopiero poznałam jego wcześniejszą twarz!


No to rzeczywiście dużo zrozumiałaś z jego twórczości :D
Pewnie był malarzem, no bo śpiewał o obrazach.

"przeinaczano moje śpiewki by się stawały tym czym nie są"
Była chwila, w której Kaczmarski chciał się ochrzcić. Był to chrzest jego dzieci. Poruszony doniosłością tej "imprezy" sam zapragnął zostać ochrzczony, ale odradził mu to znajomy ksiądz, który stwierdził "po co ci to, ochrzcisz sie na łożu śmierci i to bedzie to samo". Te słowa utwierdziły Kaczmarskiego w ateizmie. Nigdy później nie chciał być ochrzczony, a tym że go nieprzytomnego ochrzczono zrobiono mu krzywdę, bo teraz co niektóre środowiska wykorzystują to dla swoich celów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To są słowa ateisty?! niezalogowany
6 marca 2017r. o 9:35
"Jeżeli hardzi Stwórcę brzydzą -
Niech mi odmówi odkupienia.
Choć chyba mnie zrozumie, widząc,
że też samotnie trwa w przestrzeniach."

Twierdzisz, że to słowa ateisty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 9:37
~~Pankracy napisał(a):
~~edek napisał(a): Pozbieram więc raz jeszcze wszystko razem dla zainteresowanych.

"Przedstawię ci dowody na królewskość Maryi - pochodzą z encykliki papieża Piusa XII "Ad caeli reginam" - czyli "o królowej nieba"

"Tak tedy z pomników starożytnego chrześcijaństwa, z modłów liturgicznych, z wrodzonego wiernym zmysłu pobożności, z dzieł sztuki zebraliśmy głosy, świadczące, że Bogarodzicy Dziewicy przysługuje godność królewska; sądzimy również, że racje, które święta teologia przytacza dedukcyjnie ze skarbca Boskiej wiary, potwierdzą dowodnie tę prawdę. Z tak licznie przytoczonych świadectw powstaje jak gdyby szeroko brzmiąca harmonia, która opiewa niebotyczne szczyty królewskiej godności Matki Bożej i ludzkiej, której podlega wszelkie stworzenie, jako Tej, co "wyniesiona jest nad chóry anielskie do chwały niebios"

Pomniki starożytnego chrześcijaństwa?

Modły liturgiczne?

Wrodzony wiernym zmysł pobożności?

Dzieła sztuki?

No i oczywiście skarbiec, zwany tudzież depozytem....

A gdzie Słowo Boże? Gdzie Pismo Święte? To nie cytat ze strażnicy, to nie bełkot nawiedzonego charyzmatyka, czy innego według katolików sekciarza - to encyklika papieża, czyli zwierzchnika katolików - słowo głoszone ex catedra. Słowo bez Słowa.






To jest odpowiedź. Sam papież to przyznaje - w Piśmie Świętym nie ma ani słowa o tym, że czczona w kk Królowa Nieba to ziemska matka Jezusa. Kult według papieża ma podstawy w powyższych źródłach. Nie w Biblii!!

Polecam czytanie Pisma Świętego. Ostrzegam przed modlitwami do Królowej Nieba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
6 marca 2017r. o 9:40
~~To są słowa ateisty?! napisał(a): "Jeżeli hardzi Stwórcę brzydzą -
Niech mi odmówi odkupienia.
Choć chyba mnie zrozumie, widząc,
że też samotnie trwa w przestrzeniach."

Twierdzisz, że to słowa ateisty?

Z punktu widzenia krk TAK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 9:42
~~Pankracy napisał(a): Polecam czytanie Pisma Świętego. Ostrzegam przed modlitwami do Królowej Nieba.

Czytac to mozesz kryminaly. Pismo Sw. jest do modlietwnego spotkania z trescia Slowa Bozego. Krolowa Nieba jest dla Katolikow Matka Chrystusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2017r. o 9:51
Zaraz , zaraz Pankracy . Coś mi umkło . Zechciej jeszcze raz opisać Ducha Maryi ... tego astralnego . Według mojej wiedzy Matka Jezusa , jak każda matka ( z pewnymi wyjątkami :D ) kochała syna i akceptowała żonę Jezusa , Magdalenę. Ale ten duch co się podszywa interesuje mnie . Lata temu , kiedy bywałam bardziej pijany niż dzisiaj , widziałem cienie nad ludzkimi głowami. Taka czarna aura Kirliana . Najeźdźcy wciąż tu są , ale ich nie widać. Szydłowski z kolei twierdzi , że Herodiata została wzięta na Olimp , a kult maryjny to pusta nadzieja dla Lemingów.
Jak ma na imię ten duch ? I skąd to wiesz ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 9:52
BPM napisał(a):
~~Pankracy napisał(a): Polecam czytanie Pisma Świętego. Ostrzegam przed modlitwami do Królowej Nieba.

Pismo Sw. jest do modlietwnego spotkania z trescia Slowa Bozego.


To zacznijcie się z tym Słowem spotykać - całym słowem!! Całe Słowo Boga mówi o zwiedzeniu ludzi na przestrzeni tysiącleci i odrywaniu ich od Jedynego Boga w stronę bożków i bóstw. Królowa Nieba nie jest postacią zmyśloną przeze mnie - ona była czczona od dawna. I jest czczona nadal. czymże różni się kaplica Królowej Nieba w Częstochowie od świątyni Artemidy w Efezie? Poczytaj Dzieje Apostolskie i przekonaj się co zostało napisane na temat tejże świątyni Królowej Nieba pod imieniem Artemida.

Papież przyznał skąd w kk wziął się kult maryjny. I przyznał, że nie pochodzi z Pisma Świętego. Jeśli chcecie się spotykać ze Słowem Bożym to stawcie temu czoła i nie oszukujcie się!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.