Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:02
Pannazdzieckiem napisał(a): Zaraz , zaraz Pankracy . Coś mi umkło . Zechciej jeszcze raz opisać Ducha Maryi ... tego astralnego . Według mojej wiedzy Matka Jezusa , jak każda matka ( z pewnymi wyjątkami :D ) kochała syna i akceptowała żonę Jezusa , Magdalenę. Ale ten duch co się podszywa interesuje mnie . Lata temu , kiedy bywałam bardziej pijany niż dzisiaj , widziałem cienie nad ludzkimi głowami. Taka czarna aura Kirliana . Najeźdźcy wciąż tu są , ale ich nie widać. Szydłowski z kolei twierdzi , że Herodiata została wzięta na Olimp , a kult maryjny to pusta nadzieja dla Lemingów.
Jak ma na imię ten duch ? I skąd to wiesz ?


Duch jaki stoi za Królową Nieba jest w Biblii szeroko opisywany w wielu ksiegach. Można o nim poczytać np. w księgach królewskich, ale najlepiej opisany jest w księdze Jeremiasza.

W dzisiejszych "objawieniach maryjnych" ten demon ukazuje się również. Owszem - ma moc i dzieją się cuda. Uzdrowienia i inne. Ale jeśli ktoś obejrzał "Nową reformację. Początek" to zauważy, że takich cudów dokonują mocą Ducha Świętego zwykli szarzy nawróceni ludzie.

W objawieniach Maryja prosi, by budowano jej figury, czczono ją na równi z Bogiem Ojcem (bo tak rzekomo postanowiła Trójca) - to są fragmenty z objawień. I ma stawać się pośredniczką i współodkupicielką. A wiadomo przecież, że zostaliśmy już odkupieni przez Jezusa i że to Jezus jest jedynym pośrednikiem.

Szydłowski pisał wiele rzeczy i większość z nich to bajki, jak np. ta o grobie Jezusa w Indiach, czy o wielu Bogach Starego Testamentu. Jego bajania nie są warte papieru na którym wydrukowano książki - to moje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:04
Konkrety Pankracy . Przeleciałem Mondrą Knigę Jahwe odpuściwszy psalmy. Przeczytałem też ewangelie Judasza. Gdyby ktoś miał namiary na ewangelię Magdaleny , będę wdzięczny :)
Co z tym duchem ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:05
~~Pankracy napisał(a): To zacznijcie się z tym Słowem spotykać - całym słowem!! Całe Słowo Boga mówi o zwiedzeniu ludzi na przestrzeni tysiącleci i odrywaniu ich od Jedynego Boga w stronę bożków i bóstw. czymże różni się kaplica Królowej Nieba w Częstochowie od świątyni Artemidy w Efezie?

Katolicy zyja Slowem Bozym. Dla ciebie kaplice niczym sie nie roznia, poniewaz Matka Chrystusa jest dla ciebie balwanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:13
Pannazdzieckiem napisał(a): Konkrety Pankracy . Przeleciałem Mondrą Knigę Jahwe odpuściwszy psalmy. Przeczytałem też ewangelie Judasza. Gdyby ktoś miał namiary na ewangelię Magdaleny , będę wdzięczny :)
Co z tym duchem ?


Uznam słowo "przeleciałem" za "przewertowałem" :)

Przeczytaj rozdziały 7 i 44 księgi Jeremiasza. Na początek. Przeczytaj kilka razy.

A potem np. rozdział 19 Dziejów Apostolskich.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:14
A cha ! Imię tego ducha jeszcze raz napisz. To nie tylko Szydłowski , Korabiewicz też pisał o Jezusie w Indiach. Coś tu jest nie tak ! Być może kwestią wiary jest wersja historyczna. Ja osobiście wierzę w to , że Jezus nie został ukrzyżowany , był , nauczał o Kreacji i wróci. To najpotężniejszy Duch Stwórcy , jaki kiedykolwiek przebywał na tej nieszczęśliwej Planecie. Ale nie jest bogiem. Watykan wrobił Jezusa. I Stwórca wystawi rachunek krętaczom upadłego cesarstwa.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tu trzeba dobrego specjalisty! niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:15
Pannazdzieckiem napisał(a): Konkrety Pankracy . Przeleciałem Mondrą Knigę Jahwe odpuściwszy psalmy. Przeczytałem też ewangelie Judasza. Gdyby ktoś miał namiary na ewangelię Magdaleny , będę wdzięczny :)
Co z tym duchem ?


Ale jeszcze ważniejsze będą "Bajki z mchu i paproci" napisane w XXI wieku.
Skoro fałszywka napisana kilka wieków po Chrystusie ma znaczenie :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:19
BPM napisał(a):
Katolicy zyja Slowem Bozym. Dla ciebie kaplice niczym sie nie roznia, poniewaz Matka Chrystusa jest dla ciebie balwanem.


Żyjmy Słowem Bożym wszyscy!! A to oznacza również oddawanie czci Bogu i tylko Bogu!! Matka Chrystusa to matka Chrystusa. Maryja to Królowa Nieba - bałwan jakich Bóg zakazał czcić. Zrozum to wreszcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:24
Wikary , dla Ciebie wszystko jest fałszywką oprócz katechizmu . A mnie interesuje dążenie do prawdy.

Wracając do rzeczy ... Pankracy , ja uważam , że Mondra Kniga powstała po to , żeby Ludzie mieli się nad czym zastanawiać i klepać wersety . Muzułmanie też mają swoje surry do klepania. Odwieczna dewiza dziel i rządź w praktyce. Przypomnij mi z łaski swojej w której księdze Jahwe chwali się , że miota gwiazdami Oriona .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza