Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:26
Pannazdzieckiem napisał(a): A cha ! Imię tego ducha jeszcze raz napisz. To nie tylko Szydłowski , Korabiewicz też pisał o Jezusie w Indiach. Coś tu jest nie tak ! Być może kwestią wiary jest wersja historyczna. Ja osobiście wierzę w to , że Jezus nie został ukrzyżowany , był , nauczał o Kreacji i wróci. To najpotężniejszy Duch Stwórcy , jaki kiedykolwiek przebywał na tej nieszczęśliwej Planecie. Ale nie jest bogiem. Watykan wrobił Jezusa. I Stwórca wystawi rachunek krętaczom upadłego cesarstwa.


Występuje pod różnymi imionami - Asztarta, Izyda, Isztar, Królowa Nieba, Artemida, Maryja. Pomysł watykanu nie jest więc nowy. To stary grzech jak wszystkie inne. "Nic nowego pod słońcem".

Jezus jest Bogiem. I jest jak Ojciec Duchem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie słuchać mącicieli! niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:27
Najważniejsze jest, żeby nie słuchać pobłądzonych - ślepych przewodników ślepców.
Tych, co to głoszą prawdę rzekomo biblijną, a co jeden, to zaprzecza drugiemu.
A przecież Sowo Boże jest spójne i niesprzeczne.
W przeciwieństwie do słów heretyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:29
Pannazdzieckiem napisał(a): Wikary , dla Ciebie wszystko jest fałszywką oprócz katechizmu . A mnie interesuje dążenie do prawdy.

Wracając do rzeczy ... Pankracy , ja uważam , że Mondra Kniga powstała po to , żeby Ludzie mieli się nad czym zastanawiać i klepać wersety . Muzułmanie też mają swoje surry do klepania. Odwieczna dewiza dziel i rządź w praktyce. Przypomnij mi z łaski swojej w której księdze Jahwe chwali się , że miota gwiazdami Oriona .


W księdze Hioba.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:29
~~Pankracy napisał(a): Matka Chrystusa to matka Chrystusa. Maryja to Królowa Nieba - bałwan jakich Bóg zakazał czcić. Zrozum to wreszcie.

Dla Katolikow Matka Chrystusa jest Krolowa Nieba. Dla ciebie jest balwanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:33
pochwalony :)

nadal nie rozumiem tego ''świętego oburzenia '' na Pankracego za te jego ''bałwany''
z jednej strony piszecie że Biblia pełna jest metafor a takiej jednej prostej przecież już do siebie nie dopuszczacie będąc gotowym do ''łamania kołem '' Pankracego
jako że bardziej ziemskie i bardziej przyjemne sprawy interesowały pozwólcie że poczytam wstecz ''bom nie w temacie jest '' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:41
falco napisał(a): pochwalony :)

nadal nie rozumiem tego ''świętego oburzenia '' na Pankracego za te jego ''bałwany''
z jednej strony piszecie że Biblia pełna jest metafor a takiej jednej prostej przecież już do siebie nie dopuszczacie będąc gotowym do ''łamania kołem '' Pankracego
jako że bardziej ziemskie i bardziej przyjemne sprawy interesowały pozwólcie że poczytam wstecz ''bom nie w temacie jest '' :D


Paradoks polega na tym, że działający tu z ramienia watykanu gotowi są przymykać uszu na słowa o tym, że Bóg nie istniej, że jest złudą itd, ale nie mogą pozwolić sobie na podważenie dogmatów papieskich. Można według nich obrażać Boga, ale nie wolno wytykać błędów człowieka - papieża.

Sęk w tym, że poza kościołem katolickim i jego członkami nikt nie ma wątpliwości, że religia krk już od dawna nie jest religią biblijną, a stała się religią tradycji i dogmatów nieomylnych papieży. Dogmatów zbudowanych na... sami wiecie czym.

Dzisiaj mnie nie spala na stosie. A ja jestem uparty jak osioł. karmie sie Słowem Bożym z Pisma Świętego i wytykam oczywiste błędy katolickiej teologii nie dla swojego widzimisię, ale po to, by pokazywać moim rodakom w jakim kierunku pcha ich ta watykańska... hierarchia. A pcha ich drogą szeroką i przestronną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:46
falco napisał(a): pochwalony :)

nadal nie rozumiem tego ''świętego oburzenia '' na Pankracego za te jego ''bałwany''
z jednej strony piszecie że Biblia pełna jest metafor a takiej jednej prostej przecież już do siebie nie dopuszczacie będąc gotowym do ''łamania kołem '' Pankracego
jako że bardziej ziemskie i bardziej przyjemne sprawy interesowały pozwólcie że poczytam wstecz ''bom nie w temacie jest '' :D
falco, dziekuje. Dzieki Tobie wygralem trzy butelki "Le Carre, Saint Emilion Grand Cru". Zalozylem sie, ze dzisiaj pierwsza wypowiedz w tym temacie nie bedzie Twoja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:47
masz proste wyjście ...
przypomnij im historię ''złotego cielca'' ;)
czyż bicie pokłonów przed figurkami ,przed obrazkami to nie współczesne ''cielce'' :D
ale o tym będą milczeć :)
zakład że tak będzie ?
a może niech któryś z tych ''wiernych'' odpowie Ci na pytanie dlaczego tak pózno kościół wpadł na pomysł czczenia rzezb i obrazów ? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza