Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:48
~~Pankracy napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wikary , dla Ciebie wszystko jest fałszywką oprócz katechizmu . A mnie interesuje dążenie do prawdy.

Wracając do rzeczy ... Pankracy , ja uważam , że Mondra Kniga powstała po to , żeby Ludzie mieli się nad czym zastanawiać i klepać wersety . Muzułmanie też mają swoje surry do klepania. Odwieczna dewiza dziel i rządź w praktyce. Przypomnij mi z łaski swojej w której księdze Jahwe chwali się , że miota gwiazdami Oriona .


W księdze Hioba.



Dziękuję :) Lubię Hioba , bo Jahwe wyrządził facetowi największe s...stwo wszechczasów , porównywalne jedynie z losem i opinią o Judaszu ... niby zdrajcy. A wracając do Oriona , czyż prawdą jest , że piramidy są tak ustawione , aby wskazywać ...

Jeśli jakaś Istota w księdze Hioba twierdzi , że pochodzi z systemu Oriona , to gdzie tutaj jest bóg ? To , że tworzyli tą nieszczęśliwą cywilizacje , to dla mądrych jest jasne , jak słońce. Ale nikt nie wie dlaczego ? Ja jedynie podejrzewam , chodzi o eksplorację Planety. Planują na tysiąclecia , bo są długowieczni , ale to również dzieci Stwórcy ... nieco zwyrodniałe ... wczesne algorytmy Wszechświata. Stwórca wystawi rachunek Jahwe , nie rychliwy , ale sprawiedliwy ... za cierpienie miliardów.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:52
~~ napisał(a):
falco napisał(a): pochwalony :)

nadal nie rozumiem tego ''świętego oburzenia '' na Pankracego za te jego ''bałwany''
z jednej strony piszecie że Biblia pełna jest metafor a takiej jednej prostej przecież już do siebie nie dopuszczacie będąc gotowym do ''łamania kołem '' Pankracego
jako że bardziej ziemskie i bardziej przyjemne sprawy interesowały pozwólcie że poczytam wstecz ''bom nie w temacie jest '' :D
falco, dziekuje. Dzieki Tobie wygralem trzy butelki "Le Carre, Saint Emilion Grand Cru". Zalozylem sie, ze dzisiaj pierwsza wypowiedz w tym temacie nie bedzie Twoja.

a więc świetny początek dnia dla Ciebie :)
masz farta bo jak zapewne zauważyłeś wcześniej nie miałem ani ochoty ani czasu ...
teraz mam bo po wczorajszym dniu muszę odpocząć dlatego wypisałem sobie dzisiaj L-4

teraz kawa i mogę czytać :D
ps .Le Carre wytrawne czy słodkie?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:52
~~Pankracy napisał(a):
Sęk w tym, że poza kościołem katolickim i jego członkami nikt nie ma wątpliwości, że religia krk już od dawna nie jest religią biblijną, a stała się religią tradycji i dogmatów nieomylnych papieży. Dogmatów zbudowanych na... sami wiecie czym.

Katolicy sa wierni Magisterium Nauczycielskiemu Kosciola Katolickiego. Zajadla, pelna nienawisci,pogardy i oszczerstwa krytyka ze strony niekatolikow tylko wzmacnia nasza wiare.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:54
ale ,ale ...
czy czasem pierwszy nie był Pankracy ?
pytam bo czytałem początek ...

trzy godziny wstecz a nawet dalej byłem ...poza zasięgiem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:55
falco napisał(a): dlaczego tak pózno kościół wpadł na pomysł czczenia rzezb i obrazów ? :D

Kosciol tego nie czci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 10:56
falco napisał(a): masz proste wyjście ...
przypomnij im historię ''złotego cielca'' ;)
czyż bicie pokłonów przed figurkami ,przed obrazkami to nie współczesne ''cielce'' :D
ale o tym będą milczeć :)
zakład że tak będzie ?
a może niech któryś z tych ''wiernych'' odpowie Ci na pytanie dlaczego tak pózno kościół wpadł na pomysł czczenia rzezb i obrazów ? :D


Nie ma najmniejszej wątpliwości!!

«Przeklęty każdy, kto wykona posąg rzeźbiony lub z lanego metalu - rzecz obrzydliwą dla Pana, robotę rąk rzemieślnika - i postawi w miejscu ukrytym» V Mjż 27;15

To tylko jeden z wielu przykładów. Ten jest najlepszy, bo uświadamia, że z pokłonami przed figurkami Bóg wiąże przekleństwo - a to oznacza choroby itd.

Cielce to dzisiejsze figury i obrazy. Jest to objaśnione w księgach królewskich przy okazji wyjaśnienia grzechu Jeroboama.

Trudne to słowa... zwłaszcza w kraju katolickim, gdzie pielgrzymki z całego kraju ciągną... pod obraz w Częstochowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 10:59
~~ napisał(a):
falco napisał(a): pochwalony :)

nadal nie rozumiem tego ''świętego oburzenia '' na Pankracego za te jego ''bałwany''
z jednej strony piszecie że Biblia pełna jest metafor a takiej jednej prostej przecież już do siebie nie dopuszczacie będąc gotowym do ''łamania kołem '' Pankracego
jako że bardziej ziemskie i bardziej przyjemne sprawy interesowały pozwólcie że poczytam wstecz ''bom nie w temacie jest '' :D
falco, dziekuje. Dzieki Tobie wygralem trzy butelki "Le Carre, Saint Emilion Grand Cru". Zalozylem sie, ze dzisiaj pierwsza wypowiedz w tym temacie nie bedzie Twoja.


sorry za nieuwagę ...
''nie będzie Twoja''
przepraszam :)


Dopisane 06.03.2017r. o godz. 10:59:

~~ napisał(a):
falco napisał(a): dlaczego tak pózno kościół wpadł na pomysł czczenia rzezb i obrazów ? :D

Kosciol tego nie czci.


napiszę krótko -pieprzysz ...

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 11:02
~~Pankracy napisał(a):
falco napisał(a): masz proste wyjście ...
przypomnij im historię ''złotego cielca'' ;)
czyż bicie pokłonów przed figurkami ,przed obrazkami to nie współczesne ''cielce'' :D
ale o tym będą milczeć :)
zakład że tak będzie ?
a może niech któryś z tych ''wiernych'' odpowie Ci na pytanie dlaczego tak pózno kościół wpadł na pomysł czczenia rzezb i obrazów ? :D


Nie ma najmniejszej wątpliwości!!

«Przeklęty każdy, kto wykona posąg rzeźbiony lub z lanego metalu - rzecz obrzydliwą dla Pana, robotę rąk rzemieślnika - i postawi w miejscu ukrytym» V Mjż 27;15

To tylko jeden z wielu przykładów. Ten jest najlepszy, bo uświadamia, że z pokłonami przed figurkami Bóg wiąże przekleństwo - a to oznacza choroby itd.

Cielce to dzisiejsze figury i obrazy. Jest to objaśnione w księgach królewskich przy okazji wyjaśnienia grzechu Jeroboama.

Trudne to słowa... zwłaszcza w kraju katolickim, gdzie pielgrzymki z całego kraju ciągną... pod obraz w Częstochowie.

Katolicy odnosza sie do calego Pisma Sw., nie tylko Starego Testamentu. Mamy rowniez skarb, jakim jest Tradycja. Miliard 200 tys. Katolikow ma swoje Sanktuaria Maryjne rozsiane na calym swiecie.


Dopisane 06.03.2017r. o godz. 11:02:

falco napisał(a): napiszę krótko -pieprzysz ... :D

To jest bardzo merytoryczny argument.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu