Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 11:02
BPM napisał(a):
Katolicy sa wierni Magisterium Nauczycielskiemu Kosciola Katolickiego.


Tutaj więc jest wasz autorytet. A znasz to:

"To mówi Pan: «Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku" Jr 17;5

Każdy jest odpowiedzialny przed Bogiem osobiście. Odradzam zawierzanie jakiemuś tam magisterium, bo przed tronem bożym ono mu na nic się nie zda... Zalecam modlitwę do Boga o zrozumienie prawdy Jego słowa. Bóg poprowadzi każdego do siebie. Bez magisterium. Chyba, że ktoś ma takie magisterium na uczelni. Takie nie przeszkadza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 11:05
~~ napisał(a):
"To mówi Pan: «Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku" Jr 17;5

Wyrwanym cytatem z Pisma SW. moge twierdzic, ze Pismo Sw. twierdzi, ze Boga nie ma. A istnieje taki pasus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 11:09
BPM napisał(a):
Katolicy odnosza sie do calego Pisma Sw., nie tylko Starego Testamentu. Mamy rowniez skarb, jakim jest Tradycja. Miliard 200 tys. Katolikow ma swoje Sanktuaria Maryjne rozsiane na calym swiecie.


Za czasów starotestamentowych ludzie też mieli swoje świątynki i słupy (dzisiejsze kapliczki) na prawie każdym wzgórzu. I też myśleli, że to w porządku, bo tak robiła większość (większość to dziś katolicy). Nic nowego pod słońcem...

Czy to argument słuszności? Że nas dużo? Że mamy dużo sanktuariów, a w nich obrazy przed którymi kłaniają się ludzie? Że nawet przed te obrazy na kolanach zasuwają? I żaden klecha nie mówi im że to nie w porządku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 11:13
miliardy ludzi i nawet miliardy sanktuariów nic nie będą znaczyć jeśli nie będzie w nich głębokiej wiary popartej prawdą ...

ponoć chrześcijaństwo przyszło z zachodu i co ?
dzisiaj na zachodzie z kościołów robi się kluby i dyskoteki ...

dlaczego?
bo ludzie już są bardziej światli i otwarci na wiedzę
tu trzeba jeszcze pokolenia ,może dwóch i tez to nastąpi ...
mnie możecie oszukać ale siebie samego?
:D

pisałem wam ostatnio o ''pielgrzymkach rydzykowych'' i Medjugorie
to takie rydzykowe oszustwo ''na wnuczka'' :D

zawsze ktoś się kupi na te brednie ...


Dopisane 06.03.2017r. o godz. 11:13:

BPM

a co mu mam argumentować ?
w jaki sposób?
o ile pamiętam to dopiero w 730 roku wprowadzono w Rzymie oddawanie czci obrazom

co mogę mu napisać ?
niech sam czyta i uczy się a nie wypisywać pierdoły :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie słuchać mącicieli! niezalogowany
6 marca 2017r. o 11:19
Powtórzę - kogo obchodzi zdanie pogubionego ignoranta, który nie potrafił odpowiedzieć na wielokrotnie powtarzane podstawowe pytania?!

Symptomatyczne i stanowiące równocześnie potwierdzenie autentyczności Kościoła:
atakują go zgodnie wszystkie religie i wyznania do spółki z ateistami.
Wszyscy oni pomyleni bo nie ma między nimi żadnej zgodności!
Zajadłość ewidentnie dowodzi satanistycznego źródła aktywności!
Ten wątek to żywy dowód - ilustracja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
6 marca 2017r. o 11:24
~~Nie słuchać mącicieli! napisał(a): Powtórzę - kogo obchodzi zdanie pogubionego ignoranta, który nie potrafił odpowiedzieć na wielokrotnie powtarzane podstawowe pytania?!



Jakoś nie zauważyłem odpowiedzi na moje wszystkie pytania odnośnie biblijnych podstaw kultu maryjnego... i to o mnie mówisz, że nie odpowiadam?

Ja mam gdzieś co napiszesz o mnie, ale ludzie czytają i widzą, że jedynymi odpowiedziami na moje wpisy są "sekciarz, oszust, bluźnierca, pogarda, atak..."

Tylko tyle zostało z waszych stosów. Ale te słowa - stosy to za mało.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 11:28
ot i kolejna ''prawda objawiona'' :D
wszyscy ich atakują a oni tacy ''cacy''

boli was że oddala się od was to wymarzone ''niebo''?
:D
z jednej strony to i dobrze że min. tak mnie widzicie bo jak sobie pomyślę że w waszym ''towarzystwie'' miałbym spędzić ''wieczność'' to ...ehhhh
pozostanę przy swoim :D
pomimo tego że i tam w ''piekiełku'' wielu z was spotkam :D

''na bank' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
6 marca 2017r. o 11:28
~~Pankracy napisał(a):
BPM napisał(a):
Katolicy odnosza sie do calego Pisma Sw., nie tylko Starego Testamentu. Mamy rowniez skarb, jakim jest Tradycja. Miliard 200 tys. Katolikow ma swoje Sanktuaria Maryjne rozsiane na calym swiecie.


Za czasów starotestamentowych ludzie też mieli swoje świątynki i słupy (dzisiejsze kapliczki) na prawie każdym wzgórzu. I też myśleli, że to w porządku, bo tak robiła większość (większość to dziś katolicy). Nic nowego pod słońcem...
Oczywiscie, ze nic nowego. Byli juz tacy jak ty, a wiara Katolicka trwa nadal, poniewaz Kosciol Katolicki zalozony przez Chrystusa i zbuodowany na Skale sw. Piotrwa trwa nadal, a kazdy Papiez jest nastepca sw. Piotra i strzeze depozytu wiary.

Czy to argument słuszności? Że nas dużo? Że mamy dużo sanktuariów, a w nich obrazy przed którymi kłaniają się ludzie? Że nawet przed te obrazy na kolanach zasuwają? I żaden klecha nie mówi im że to nie w porządku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza