Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 15:40
falco napisał(a): może podobna do tej
''jestem trochę wierzący'' ;)

To moze lepiej: jestem abstynentem, ale niepraktykujacym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 15:44
:D

do pózniej dyskutanci ...
a ty ''mędrku'' czający się w niby ukryciu -ucz się ,czytaj ...
jak długo już ci to powtarzam? ;)

nieuku?
styl pisania jest jak odcisk palca ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 15:46
falco napisał(a): :D

do pózniej dyskutanci ...
a ty ''mędrku'' czający się w niby ukryciu -ucz się ,czytaj ...
jak długo już ci to powtarzam? ;)

nieuku?
styl pisania jest jak odcisk palca ;)

Tak, ja mam juz taki odcisk palca, charaktrystyczny dla czajacych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 18:31
no to alleluja :D

o czym teraz?
czyściec ,niebo czy nadal piekło ?
o Edenie , Raju czy Elizjum ?
o piekle czy też dalej ?...o Tartarze ?

bo złotych myśli jakichś tam ''ełzebiuszy'' i ''tymotełuszy'' jakoś nie trawię ...no ''mesjasze ''do boju :D
mam godzinkę dla was i waszych ''objawień ''
[img=1488821478_koy3i9s.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 marca 2017r. o 18:38
Dyskusja z gościem, który nie odróżnia synodu od soboru, nie jest specjalnie wymagająca. :D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 marca 2017r. o 22:20
dyskusja z kimś kto tylko czyta suchy fakt nie widząc pózniejszego z tym związku , to jak dyskusja ze ślepym o kolorach ...


czy jest ci sens cokolwiek tłumaczyć?
ale fajnie że tak temat cię interesuje
;)
może stąd też ''powalająca merytoryka'' :D


Dopisane 06.03.2017r. o godz. 18:48:

co widzę ?
wklejasz fotki?
a taki wstręt do nich czujesz ...
poczekaj -może chcesz zaznać swojej ''radości '' i w muzyce ;)

lubię ''ćmy'' ;)


Dopisane 06.03.2017r. o godz. 22:08:

fajnie ja tak cicho :)
jest wtedy więcej czasu na to i owo ... ;)

i co znalazłem w artykule ?
wikarego :D

rząd po prawej ,drugi od góry ...
[img=1488834513_2zh6cm8.jpg]



Dopisane 06.03.2017r. o godz. 22:20:

i coś na lekki sen :)

''Ojciec Bonifacio Buzzi, który spędził osiem lat w więzieniu za molestowanie seksualne chłopca i w piątek trafił ponownie do aresztu, powiesił się w celi - podaje agencja Reutera.

Dziesięć lat temu Buzzi został skazany za molestowanie seksualne 10-letniego chłopca. Przebywał w więzieniu w latach 2007-2015. Buzzi został ponownie aresztowany w ubiegłym tygodniu w związku z podejrzeniami o molestowanie dwóch chłopców w wieku 9 i 13 lat. Zatrzymano go w mieście Mariana w brazylijskim stanie Minas Gerais. Dotarły jednak informacje, że Bonifacio Buzzi powiesił się na prześcieradle w celi.

Nazwisko księdza jest wymienione wśród setek innych, ukazanych na zakończenie filmu „Spotlight”. Nagrodzona dwoma Oscarami produkcja opowiada o historii dziennikarskiego śledztwa dotyczącego ukrywania przypadków molestowania seksualnego dzieci przez księży katolickich w Bostonie.''

jednego pedofila mniej :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 marca 2017r. o 23:05
Co ty możesz komukolwiek wytłumaczyć, skoro sam gówno wiesz. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 marca 2017r. o 7:35
falco napisał(a):

Dziesięć lat temu Buzzi został skazany za molestowanie seksualne 10-letniego chłopca. Przebywał w więzieniu w latach 2007-2015. Buzzi został ponownie aresztowany w ubiegłym tygodniu w związku z podejrzeniami o molestowanie dwóch chłopców w wieku 9 i 13 lat. Zatrzymano go w mieście Mariana w brazylijskim stanie Minas Gerais. Dotarły jednak informacje, że Bonifacio Buzzi powiesił się na prześcieradle w celi.



Wystarczyło by jakby księża stosowali polecenia św. Pawła

"Pragnąłbym, aby wszyscy byli jak i ja, lecz każdy otrzymuje własny dar od Boga: jeden taki, a drugi taki. Tym zaś, którzy nie wstąpili w związki małżeńskie, oraz tym, którzy już owdowieli, mówię: dobrze będzie, jeśli pozostaną jak i ja. Lecz jeśli nie potrafiliby zapanować nad sobą, niech wstępują w związki małżeńskie! Lepiej jest bowiem żyć w małżeństwie, niż płonąć. Kor 7; 7-9

Czyli - dobrze jest żyć dla Boga bez żony, ale jesli ktoś nie może się opanować to musi się ożenić. Gdyby tak postępowali to by nie było pedofilii - no ale jak mają się ożenić z dzieckiem? Chyba tylko w Indiach? No to chociaż ci co żyją z "gosposiami". Bo spłoną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza