Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
7 marca 2017r. o 7:44


Łapy precz od księży. Tutaj macie wiarołomki wykład. Spijajcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
7 marca 2017r. o 13:32
Luter mądrym katolikiem był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 marca 2017r. o 13:34
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 marca 2017r. o 13:53
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 marca 2017r. o 13:53
ciekawy ale odrobinę ''zakręcony '' tekst
wierzysz że któryś z tych forumowych ''wierzących '' pomyśli tym ''by wrócić do słowa''?

dla takich ważniejszym będzie ''udowadnianie '' że -w tym przypadku ja - nie wiem nic o różnicach pomiędzy soborem a synodem :D

ale już tyle bzdur się tutaj naczytałem o Husie ,Lutrze o Torquemadzie że niewiele już mnie tu zdziwi :D

aproposik Lutra - nie tak dawno czytałem spory artykuł o Lutrze w którym w pewien sposób obala się historię przybicia tez do wrót katedry ..
co ciekawe nie piszą tego amatorzy tylko kolejni historycy ...
którym wierzyć ? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 marca 2017r. o 14:07
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M.... niezalogowany
7 marca 2017r. o 14:11
Wartość chrześcijańska zamiera.. Nie dziwię się. Tosz to tylko o kasę chodzi.Chrzest 500 zł pogrzeb 500 zł ślub 700zł no k.u.r.w.a ludzie dajcie spokój przejrzyjta na oczy. Tosz to nic innego jak wyłudzenie w dodatku perfidne i z premedytacją.Okrucieństwo brać od biednych ludzi którzy stracili bliską osobę połowe ich miesięcznej wypłaty. Co będzię kiedyś ???Wygra religia która się najbardziej trzyma logicznego sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 marca 2017r. o 14:19
~~M.... napisał(a): Wartość chrześcijańska zamiera.. Nie dziwię się. Tosz to tylko o kasę chodzi.Chrzest 500 zł pogrzeb 500 zł ślub 700zł no k.u.r.w.a ludzie dajcie spokój przejrzyjta na oczy. Tosz to nic innego jak wyłudzenie w dodatku perfidne i z premedytacją.Okrucieństwo brać od biednych ludzi którzy stracili bliską osobę połowe ich miesięcznej wypłaty. Co będzię kiedyś ???Wygra religia która się najbardziej trzyma logicznego sensu.


Jakoś Pan pomylił trendy.
Wartość chrześcijańska nie zamiera a przybiera.Kiedyś to była posługa a teraz jest usługa.Taniej na pewno nie będzie więc jak najbardziej przybiera.[img=1488892741_fak0lx3.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Metrohouse zaprasza