Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Pannazdzieckiem niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 18:46
I oto właśnie chodzi , aby być sobą . Panna jak chleje na rampie , to chleje i żaden abstynencki łautorytet wraz z miejscowymi znafcami choroby alkoholowej nie wmówi mi... kiedy Panna ma przestać .

Odnośnie Mondrej Knigi . Kto z Was czytał Stary Testament ?


Miłego wieczoru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 8:23
~~Falco napisał(a): napisał:
sorki memorki ale uważam sporo z tego co napisałaś jako zwykłe pieprzenie...
to że czytasz Biblię nie zrobi z ciebie od razu prawegi i sprawiedliwego człowieka...zresztą przeanalizuj swój wpis...
twoja Biblia już jest lepsza od ''soku z buraka'' a przypisywanie tego że ponoć ja to ''czytam'' już na starcie według ciebie stawia mnie w przegranej pozycji...
a przeciez mogę ci napisać w odpowiedzi że tak naprawdę i jedno i drugie niewiele się różnią...
uważasz że Biblia jest tą ''mądrą księgą''?
masz prawo ale ja z kolei nie mam obowiązku jej za taką uznawać...
bo odpowiedz mi czym różni się ''bóg'' mahometan od chrześcijańskiego?

Myślałem ze jesteś ciut mądrzejszy. Że za twoja postawą stoją jakieś przemyślenia. A tu się okazuje że to tylko skutek elementarnej wiedzy na temat wiary. Czym się różni Bóg Mahometa od chrześcijańskiego? Odpowiem pytaniem na pytanie - Czy wiesz dlaczego powstały "Szatańskie wersety"? Podpowiem - W Koranie mamy nie Boga a totalne jego zaprzeczenie.
Co zaś do reszty twojego cytatu, okazuje się, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. W którym miejscu napisałem, ze uważam się za prawego i sprawiedliwego. Podobnie jak i ty, jestem na tym świecie jak dziecko we mgle. Mam tylko nadzieję, że słowo Biblii jest dla mnie właściwym drogowskazem i że potrafię je dobrze zrozumieć. To tylko nadzieja NIE PEWNIK. Co prawda mam pewne zaszłości życiowe, które dodają mi nieco więcej pewności. Ale o tym tu wyżej nie wspominałem. W swoim wpisie nawet w minimalnym stopniu nie wartościuję ani Biblii, anie Bułhakowa, anie Soku z buraka. To ty dokonałeś tego wartościowania. Jaki stąd wniosek? Sam dobrze wiesz co warte są prezentowane tam treści.

~~Falco napisał(a): napisał:
czyja droga okaże się lepsza?
myślisz że ta którą ty wybierzesz ma jakiekolwiek dla mnie znaczenie?...błąd
i moja też nie powinna cię obchodzić ...

ale napiszę ci na koniec tak bo wolę teraz poleżakować -to nie jest moja myśl bo kiedyś gdzieć coś podobnego wyczytałem i mozesz mi wierzyć że nie na ''soku'...hahaha

jeśli będziesz się dobrze ubierał to wielu to uzna za oznakę próżności ...jeśli będziesz źle ubrany nazwą cię niechlujem...
kiedy mówisz szczerze wielu uzna cię za aroganta ale kiedy to poprzez argumentami nazwą cię problematycznym...
więc smagliczko wychodzę z założenia że ''pieprzę to'' i zawsze będę sobą ...

nie zmienisz tego swoimi ''naukami''...;)

Moja droga nie ma dla ciebie znaczenia, i wcale mnie to nie dziwi. Choć znów nie do końca zrozumiałeś przekaz z Buraka. A przekaz tam jest taki - kto z nami, ten ok. Resztę wdeptujemy w ziemię.
Moja Biblia mówi, by na nikogo nie pozostawać obojętnym. Martwi mnie każda duszyczka, która jedzie autostradą do piekła. Co prawda Biblia mówi, by nie rzucać pereł przed wieprze (Sorki nie bierz tego dosłownie do siebie, potraktuj jako przenośnię). Ja wciąż mam nadzieję że masz w sobie jakąś iskierkę, którą da się rozdmuchać, że nie jesteś stracony.

Jeśli chodzi o mój ubiór i to jak go widzą inni... Mówiąc językiem młodzieżowym mam na to wyje... chane ;-)
Podobnie zresztą nie interesuje mnie jak ktoś z zewnątrz patrzy na moją postawę względem Boga. Interesuje mnie to o tyle tylko, by nie być jednym z tych, którzy pierwsi przy ołtarzu a swoim życiem poza murami kościoła zaprzeczają wszystkiemu, czego ten Kościół uczy.
Być sobą to dobra droga. Z tym, że lepiej być tą lepsza cząstką siebie. Tak się składa że tam w środku nas wciąż ściera się dobro ze złem. I tylko od nas zależy która cząstka zwycięży.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 19:04
No to ja jestem sobą . Ostatni raz byłem u spowiedzi nie pamiętam kiedy , choć niejednokrotnie spowiadałem się że swych grzechów publicznie na tymże portalu ... pierwszym w Powiecie .

Błądzić jest ludzką rzeczą , nie ludzkim jest nie przyznać się do winy .... wina ... czy jakoś tak :D

Jezus też chlał i papieże też , tylko święte matrony nie chleją
...

nie ma to jak sztuka tworzenia pozorów , najpiękniejsza że sztuk . Gdyby u Bułhakowa Poncjusz Piłat chciał skazać Jezusa , cóż mogło by stanąć na drodze ? .

Ale wracając do szatana. Uwielbiam wręcz Wolanda i jego ekipę i zazdroszczę Mistrzowi.

Miłego wieczoru :)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
16 czerwca 2021r. o 9:55
~~Pannazdzieckiem napisał(a): Błądzić jest ludzką rzeczą...

Ale trwać w błędzie to już rzecz szatańska... :-|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Aronia niezalogowany
16 czerwca 2021r. o 17:23
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): Błądzić jest ludzką rzeczą...

Ale trwać w błędzie to już rzecz szatańska... :-|



Jeśli ekscytują mnie dokonania wcześniejszych pokoleń , to gdzie znajdujesz mój defekt Smagliczko ?

Panna chleje dalej lecząc się z własnej , nie uzasadnionej miłości . Kiedyś myślałem , że znalazłem drugi fragment własnej duszy ...
zwany Promieniem ... myliłem się.

Mea culpa. Być może tylko Jezus miał rację. Odnośnie Poncjusza Piłata.
Dziękuję za telefon Lucjanie , wsparłeś mnie .

Miłego wieczoru Wam życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
17 czerwca 2021r. o 19:30
~~Niebieski Żylistek napisał(a): Po ty Panna popełniasz jeden podstawowy błąd. Nie znajdziesz w drugiej osobie przepisu na swoje życie. Nie ma magicznej drugiej połówki, która w sposób magiczny cię naprawi. Z tym musisz poradzić sobie sam. Pomocą może ci służyć Bóg, ale o to najpierw musiałbyś go w sposób świadomy poprosić. Ale najpierw musiałbyś Go uznać. A z tym niestety chyba masz problem.


Świadomie proszę Boga aby swych pomocników w czarnych sukienkach ,czarnych pedofilów ,wezwał wszystkich jeszcze dziś przed swe oblicze .
Wysłucha mej prośby czy ją oleje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 1:36
~~Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieski Żylistek napisał(a): Po ty Panna popełniasz jeden podstawowy błąd. Nie znajdziesz w drugiej osobie przepisu na swoje życie. Nie ma magicznej drugiej połówki, która w sposób magiczny cię naprawi. Z tym musisz poradzić sobie sam. Pomocą może ci służyć Bóg, ale o to najpierw musiałbyś go w sposób świadomy poprosić. Ale najpierw musiałbyś Go uznać. A z tym niestety chyba masz problem.


Świadomie proszę Boga aby swych pomocników w czarnych sukienkach ,czarnych pedofilów ,wezwał wszystkich jeszcze dziś przed swe oblicze .
Wysłucha mej prośby czy ją oleje ?


S.k.u.r.w.y.s.y.ń.s.t.w.e.m jest podszywanie się pod innych . Ale Karma działa , jeśli nie tutaj i teraz , to w następnym wcieleniu , już Jezus o tym mówił w Ewangelii Judasza :D

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
18 czerwca 2021r. o 2:35
~~Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieski Żylistek napisał(a): Po ty Panna popełniasz jeden podstawowy błąd. Nie znajdziesz w drugiej osobie przepisu na swoje życie. Nie ma magicznej drugiej połówki, która w sposób magiczny cię naprawi. Z tym musisz poradzić sobie sam. Pomocą może ci służyć Bóg, ale o to najpierw musiałbyś go w sposób świadomy poprosić. Ale najpierw musiałbyś Go uznać. A z tym niestety chyba masz problem.


Świadomie proszę Boga aby swych pomocników w czarnych sukienkach ,czarnych pedofilów ,wezwał wszystkich jeszcze dziś przed swe oblicze .
Wysłucha mej prośby czy ją oleje ?


S.k.u.r.w.y.s.y.ń.s.t.w.e.m jest podszywanie się pod innych . Ale Karma działa , jeśli nie tutaj i teraz , to w następnym wcieleniu , już Jezus o tym mówił w Ewangelii Judasza :D

Dobranoc :)


Ale że Smagliczka zamknął swego kłamliwego ryja to się cieszę .
Jeszcze raz dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.