Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

15808
#Jozin nieaktywny
22 września 2017r. o 10:56
Czlowiek ktoremu mozna ufac .[img=1506069387_75onke6.jpg]



Dopisane 22.09.2017r. o godz. 10:36:

[img=1506069416_hyaeyr9.jpg]



Dopisane 22.09.2017r. o godz. 10:37:

Ladny Usmiecz przesylam dla Falco i San Escobara.[img=1506069470_vqwped1.jpg]



Dopisane 22.09.2017r. o godz. 10:54:

Zyczenia od J.K dla Falco
Udanego grzybobrania.[img=1506070448_t3kkx6t.jpg]



Dopisane 22.09.2017r. o godz. 10:56:

Falco pamietaj tych nie wolno zbierac !!!!!!
Bo z San Escobarem bedziecie mieli ostatni posilek:):)[img=1506070617_8cnvuhy.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 września 2017r. o 11:27
Kulisy działań Brukseli wobec Polski. "Wałęsa tak powiedział"
Zdaniem eurodeputowanego Jacka Saryusz-Wolskiego dwie rezolucje Parlamentu Europejskiego z kwietnia i września 2016 r., krytyczne wobec polskich władz, były pisane przez członków opozycji. Dodał, że swoją rolę odegrał w tej sprawie także były prezydent Lech Wałęsa.- Dwie fatalne rezolucje PE były pisane rękoma polskiej totalnej opozycji. Ja to wiem, nawet mogę powiedzieć, w którym pokoju to było pisane - powiedział Saryusz-Wolski na antenie TVP.

Jego zdaniem Komisja Europejska nie odważyłaby się działać, gdyby nie miała wsparcia opozycji, "która te wszystkie treści przekazywała i błagała komisarzy o podjęcie interwencji"Saryusz-Wolski twierdzi, że miał w tym swój udział również były prezydent Lech Wałęsa. - Starłem się kiedyś z wiceszefem KE Fransem Timmermansem i obalałem jego argumenty. Kiedy wszystkie upadły, stwierdził: "ale mnie tak powiedział Lech Wałęsa" - tłumaczył europoseł.Według niego dążenie KE do zastosowania przeciw Polsce art. 7. Traktatu o Unii Europejskiej - mówiącego o nakładaniu sankcji na państwo członkowskie za naruszenie wartości UE - nie powiedzie się.- Docelowo KE czeka fiasko, bo artykuł 7. wymaga jednomyślnego stanowiska Rady Europejskiej, a tego stanowiska nie będzie. Celem samym w sobie nie jest złapanie króliczka, ale gonienie go. To "grillowanie" jest groźne, ponieważ obdziera kraj z dobrego wizerunku i przyczepia do niego czarne łaty - powiedział europoseł w programie "Warto rozmawiać"Saryusz-Wolski atakuje Brukselę. "To chęć grillowania i molestowania Polski"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 września 2017r. o 11:36
Policjanci z Wrocławia zatrzymali na Filipinach szefa grupy przestępczej, która wyłudzała w Polsce podatek VAT w obrocie paliwami. Mężczyzna został deportowany. Grupa, którą kierował, miała wyłudzić ponad 270 mln zł.Śledztwo w sprawie działalności zorganizowanej grupy przestępczej, którą założył i kierował zatrzymany Dariusz R., prowadzi Prokuratura Regionalna we Wrocławiu. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od trzech lat. Był poszukiwany listem gończym i europejskim nakazem aresztowania - podała w piątek w komunikacie Prokuratura Krajowa.Mężczyzna został zatrzymany w środę na Filipinach przez policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Dariusz R. został deportowany od Polski. Postawiono mu zarzuty założenia i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się wyłudzaniem podatku VAT w obrocie paliwami. Szacowana kwota wyłudzeń wynosi ponad 270 mln zł.
Z wstepnych zeznan mial wsparcie od gory.

W tym śledztwie prokuratura postawiła już zarzuty 20 osobom ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 września 2017r. o 11:50
http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201412/1418046703_fpcr4j_600.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 września 2017r. o 11:54
https://wiadomosci.wp.pl/macierewicz-ostentacyjnie-zignorowal-dziennikarza-tvn-zobacz-nagranie-6168846061099137a

cham i prostak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 września 2017r. o 11:58
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21687498_2068977816669569_2867891324244377855_n.png?oh=41d5fd4bc6e4bdb2e59d98befff5a627&oe=5A8826DA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 września 2017r. o 18:14
https://wiadomosci.wp.pl/zakulisowe-dzialania-mon-duda-i-szydlo-w-niebezpieczenstwie-6168883417766017a

tragiczna zmiana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 września 2017r. o 19:38
~~San Escobar napisał(a): Dwie fatalne rezolucje PE były pisane rękoma polskiej totalnej opozycji. Ja to wiem, nawet mogę powiedzieć, w którym pokoju to było pisane - powiedział Saryusz-Wolski na antenie TVP.

Jego zdaniem Komisja Europejska nie odważyłaby się działać, gdyby nie miała wsparcia opozycji, "która te wszystkie treści przekazywała i błagała komisarzy o podjęcie interwencji"


a co ty na to ?

''Trwa wysłuchanie publiczne w #PE zorganizowane przez delegację #PiS w Grupie EKR dot. zagrożenia dla demokracji w PL ''

tak trudno pisać za siebie?

opozycja donosiła ?
a ci to kto ?...jakieś dziwnie znajome mordy ...


[img=1506101930_o5wqrez.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza