Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
23 września 2017r. o 16:41
~~. napisał(a): A falco wszędzie był, i wszystko widział. Podobno nawet z fuhrerem wódke pił


tak ...wszędzie nie ale w niejednej bibliotece (wiesz co to jest?)
zapominasz też że fuhrer nie pił alkoholu ...
:)
ale siadaliśmy przy kominku i gaworzyliśmy ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
23 września 2017r. o 16:48
falco napisał(a):
~~. napisał(a): A falco wszędzie był, i wszystko widział. Podobno nawet z fuhrerem wódke pił


tak ...wszędzie nie ale w niejednej bibliotece (wiesz co to jest?)
zapominasz też że fuhrer nie pił alkoholu ...
:)
ale siadaliśmy przy kominku i gaworzyliśmy ...


haha a nie mówiłem, że wódkę z fuhrerem pił. coca coce też niuchaliście razem? :D Oj ty najmądrzejszy na świecie mądralo :* z doktoratem z dziedziny podcierania hansom i helgom dupska :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 września 2017r. o 16:55
no widzisz ile mamy wspólnego?
ja miałem swojego wodza a ty masz swojego a jak go widzą oto przykład ...

''Jest tu wiele podobieństw miedzy założycielską dla elity III RP „wojną na górze” z roku 1990, ale jest też zasadnicza różnica. Wojna między ministrami Sprawiedliwości i Obrony a Prezydentem toczy się pod okiem superarbitra – prezesa PiS. I to jego pozycja w tym konflikcie jest najbardziej znacząca. Tyle, że – znowu! – nie ma twardych danych, pozwalających ja jednoznacznie określić. Znacząca wydaje się ta sekwencja zdarzeń – rano atak ziobrystów, a wieczorem spotkanie Komendanta z prezydentem i uspokajający komunikat, że co do kształtu reformy osiągnięto porozumienia. Jakie naprawdę – diabli wiedzą. Nie wierzę, żeby sprawę Królikowskiego wywleczono i próbowano nią „umoczyć” Prezydenta bez wiedzy Komendanta – na ile znam Kaczyńskiego (nie osobiście, obserwując jego politykę od lat) to znowu próbuje zrobić Dudę w balon, tak jak z Trybunałem Konstytucyjnym. Omal widzę oczyma imaginacji, jak prezes PiS mówi Prezydentowi: a co ja poradzę na tego Ziobrę (czy Macierewicza), on jest ministrem, a ja zwykłym posłem. ''

zwykły poseł ...hahaha
jak przyjdzie czas rozliczeń jeden powie ''wykonywałem tylko rozkazy '' a drugi ''byłem tylko posłem ''

hahaha...nawet mi was trochę szkoda ...y

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
23 września 2017r. o 17:00
A dlaczego intelektualna miernoto nie podajesz autora cytatu? Bo jesteś złodziejem nawet w tej dziedzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misiu niezalogowany
23 września 2017r. o 17:02
mi ciebie też nie żal odciągnięta od koryta świnio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 września 2017r. o 17:03
Wstydzi się, że Ziemkiewicza cytuje. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~basia niezalogowany
23 września 2017r. o 17:10
Falco. Zrobię ci loda. Ale przestań już pieprzyć. basia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zablokowani Niezwyciezonych na YT !!! niezalogowany
23 września 2017r. o 17:26
Z OSTATNIEJ CHWILI. Zablokowano angielską wersję klipu IPN „Niezwyciężeni”!


http://newsweb.pl/2017/09/23/z-ostatniej-chwili-zablokowano-angielska-wersje-klipu-ipn-niezwyciezeni/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu