Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Polska ciàgle walczàca niezalogowany
23 września 2017r. o 17:31
Niemieckie media w Polsce zaczęły panikować! „Torpedowanie ustawy czas zacząć”

http://newsweb.pl/2017/09/23/niemieckie-media-w-polsce-zaczely-panikowac-torpedowanie-ustawy-czas-zaczac/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~roman niezalogowany
23 września 2017r. o 17:36
FALCO. Jeżeli to dla Pana nie jest tajemnicą, to proszę podać , który rząd i prezydent po 89 roku był dla Pana najlepszy. roman
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
23 września 2017r. o 17:39
NSZ ?
1/3 patriotów, 2/3 bandytów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 września 2017r. o 17:39
Jaruzel?

"Wicepremier Mateusz Morawiecki na antenie radiowej Trójki poinformował, że największy pod względem wartości giełdowej bank na świecie JP Morgan Chase otworzy swoją siedzibę w Polsce. To oznacza kilka tysięcy dobrze płatnych miejsc pracy."

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22413109,najwiekszy-bank-na-swiecie-otworzy-siedzibe-w-polsce-i-zatrudni.html#BoxBizLinkImg

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 września 2017r. o 17:42
ależ ja nie mam z tym problemu :)
nie napiszę że ''najlepszy'' chociaż wtedy w to próbowałem wierzyć ...
ostatnie wybory do których poszedłem to była pierwsza kadencja Kwaśniewskiego
do drugiej już nie głosowałem ...
czy rząd był najlepszy?
z perspektywy lat ,oceniam że nie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
23 września 2017r. o 17:44
widzisz tusku ch.... uju co ci koło nosa przejdzie? Trzeba było od czasu do czasu dla Polski zrobić, nawet w mediach, troszkę wiarygodniej pokłamać to być może platformersi kolejną kadencje by pociągnęli, a tak? Ch.... uj się nakradniesz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~roman niezalogowany
23 września 2017r. o 17:52
FALCO. Czyli według Pana, żaden rząd nie wyróżnił się w sprawach dla Polski niczym co by zasługiwało na pochwałę. roman
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
23 września 2017r. o 17:56
Tyle w temacie. To zasługuje na pochwałę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza