Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Niebieskofioletowy Omieg niezalogowany
1 lipca 2023r. o 0:03
~~Dożywocie dla pisowskich bandytów napisał(a): Pis okradło PCK na 3 miliony złotych.

Opowieści z mchu i paproci, dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milionera Donald TUSK niezalogowany
1 lipca 2023r. o 4:23
Właśnie Janusz bolszewicki śmieciu , właśnie wstaję i idę do pracy , a zarobie 400 zł na rękę . Dlatego w dupie mam inflację i żyje mi się w PIS-wskiej Polsce wyśmienicie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
1 lipca 2023r. o 6:51
~~Milionera Donald TUSK napisał(a): Właśnie Janusz bolszewicki śmieciu , właśnie wstaję i idę do pracy , a zarobie 400 zł na rękę . Dlatego w dupie mam inflację i żyje mi się w PIS-wskiej Polsce wyśmienicie .


Milionera , w sobotę do roboty idziesz ,4.30 a ty już na nogach .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
1 lipca 2023r. o 7:50
"Cicha koalicja", wojna o stołki i pretensje. Tak PiS straciło większość w świętokrzyskim sejmiku https://wiadomosci.wp.pl/kielce/cicha-koalicja-wojna-o-stolki-i-pretensje-tak-pis-stracilo-wiekszosc-w-swietokrzyskim-sejmiku-6914606536248032a


pisowskich bandziorów czeka ponury los
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
1 lipca 2023r. o 8:01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
1 lipca 2023r. o 13:08
https://wiadomosci.wp.pl/utajnione-oswiadczenia-majatkowe-czterech-sedziow-tk-w-tym-pawlowicz-6914676176804576a

Bandyterka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Irezyna niezalogowany
1 lipca 2023r. o 19:29
Janusz coś Ty narobił , POdobno kobiety rodzące chłopców w Bolesławcu nie chcą dawać im na imię Janusz . Twoje imię kojarzy się tylko z straszną żenadą , kłamcą i totalnym brakiem honoru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
1 lipca 2023r. o 20:30
https://wiadomosci.wp.pl/wypomnial-morawieckiemu-prace-za-miske-ryzu-gwizdy-na-widowni-6914939837041376a

Milioner pinokio to złodziejska pisowska ku#wa. Oszust i kłamca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu