Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Brązowa Lantana niezalogowany
23 lipca 2023r. o 13:20
&t=3s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Miodunka niezalogowany
23 lipca 2023r. o 13:24
Taki PIS jaki cis .....Takie krzewo-drzewo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
23 lipca 2023r. o 13:42
ryży ARCYŁOTR już KŁAMIE w sprawie pożaru w Przylepie , a tymczasem decyzję wydał starosta z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ . PO JAKIEGO WAŁA TA OURWA TAK KŁAMIE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Imperata niezalogowany
23 lipca 2023r. o 14:03
a ten składzik na lokalnej Concordii?...kto wydał zgodę? ;D

a kto wydał zgodę by śmiecie z Bogatyni jechały sobie do pobliskiego Trzebienia?

no napisz....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
23 lipca 2023r. o 14:21
W 2006 r. UE wydała zgodzę na przewozy różnych odpadów do utylizacji pomiędzy państwami członkowskimi. Decyzja była podjęta jednomyślnie, wiadomo kto wtedy rządził i pozwolił na przywóz niemieckich śmieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
23 lipca 2023r. o 19:33
Jarosław Kaczyński dzisiaj na Podlasiu;
"W jedno nie wierzcie, że my będziemy rządzili z Konfederacją. Nie będziemy rządzili! Ich program to jest program doprowadzenia was do nędzy (...) To pomysły szaleńców, dzieciaków. Tylko dzieci mogą uwierzyć w taki program"

Gówno prawda. Jeśli zobaczą, że mogą stracić władzę, to ze strachu przed ich rozliczeniem przez opozycję, podpiszą cyrograf z diabłem. Tym bardziej z Mentzenem.

Całe życie głosowałem na rozsądnych młodych ludzi ,którzy się zestarzeli. Teraz nadszedł chyba czas aby zagłosować na szaleńców i szaleństwa. Może to coś zmieni ? Jak myślicie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Imperata niezalogowany
23 lipca 2023r. o 19:39
mam podobne myśli ...
tyle że ostatnio mówi się że program Konfederacji to program dla kupienia idio.tów...
zresztą jeśli tak to będziemy widzieć to każdy ''program'' jest na to obliczony...
no i tu dochodzimy do miejsca w którym można zapytać -czy ludzie przestaną głosować?
otóż nie ...
zawsze znajdzie się przecież jakiś idio.ta ...jeden złapie się na 500+ inny na willę + a jeszcze inny na jowy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 lipca 2023r. o 20:52
A Ty na co się złapałeś i łapiesz?
głosowałeś na szmajdzińską bo... wydawała się miła i znałeś nazwisko :D :D
i sam się do tego przyznałęś ;))

to trzeba być... stanem umysłu ;)
i świadomym wyborcą

wystarczył cxi jeden filmik na youtubie by poznać się na kukizie
ale lat braknie, by poznać się na sld i i innych trzaskowskich :D

aj rozbawiłeś mnie na wieczór

a innych od Idio-tów będzie wyzywał :D:D


Dopisane 23.07.2023r. o godz. 20:46:

ps
no i najważniejsze
może ci ludzie "nie czują się oszukani"
:D


Dopisane 23.07.2023r. o godz. 20:52:

ps2
wiem janie... wiem ;))
tym razem złapiesz się na
"rozliczymy pis"
:D
hehe ;))

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza