Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnopopielata Aksamitka niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 18:33
A Janusz nie ma nawet podstawówki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek polny niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 18:44
Kowalski bez podstawówki? No to teraz wszystko wiadomo skąd jego głupota i głupota tych którzy go popierają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Picer donek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 19:12
~~Ciemnopopielata Aksamitka napisał(a): A Janusz nie ma nawet podstawówki .

Ale zapisał się do ZSMP później był w OHP i to go uratowało bo tam właśnie POznał wielu wartościowych ludzi którzy naprowadzili go na właściwą drogę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 19:18
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 6:31
Kradną, kłamią, szczują...., ale kochani, oni to robią wszystko dla naszego dobra. Poważnie, nie żartuje, to wszystko dla naszego DOBRA!!!
Właśnie takiego czegoś dowiedziałem się po dość burzliwej rozmowie od swojej sąsiadki
Nie widzę tu możliwości ratunku.

Moja teściowa 75+ bierze leki. W rozmowie podpuszczam że ma je za darmo, bo prezes tak powiedział.
W odpowiedzi usłyszałem ze apteki ich okradają bo za leki musi płacić ,i ma nadzieję że w końcu rząd coś z tym zrobi.
Poradziłem aby poszła na policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 8:12
Jarosław Kaczyński odnosząc się do prowadzenia kampanii w internecie, zaapelował do działaczy i sympatyków do aktywności w tej dziedzinie. Zaznaczył, że należy walczyć w internecie nie tylko na poziomie kraju, lecz także w okręgach.
— Polska i Polacy mają wiele do stracenia. Musimy dziś bronić naszej gospodarki, bezpieczeństwa, suwerenności. Stawka jest większa niż kiedykolwiek, możemy stracić wszystko, nad czego osiągnięciem my, Polacy, pracowaliśmy z takim trudem. Tusk nie zasługuje na drugą szansę. On znów zepsuje Polskę i być może będzie chciał zwinąć nasz sztandar — podkreślił.

Ja i mój brat Lucjan walczymy ,a wy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 9:05
~~Jurko61 napisał(a): Jarosław Kaczyński odnosząc się do prowadzenia kampanii w internecie, zaapelował do działaczy i sympatyków do aktywności w tej dziedzinie. Zaznaczył, że należy walczyć w internecie nie tylko na poziomie kraju, lecz także w okręgach.
— Polska i Polacy mają wiele do stracenia. Musimy dziś bronić naszej gospodarki, bezpieczeństwa, suwerenności. Stawka jest większa niż kiedykolwiek, możemy stracić wszystko, nad czego osiągnięciem my, Polacy, pracowaliśmy z takim trudem. Tusk nie zasługuje na drugą szansę. On znów zepsuje Polskę i być może będzie chciał zwinąć nasz sztandar — podkreślił.

Ja i mój brat Lucjan walczymy ,a wy ?


Zaczynasz mi się podobać Kloniku …..;);)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
7 sierpnia 2023r. o 14:22
Pislamiści niedzielski i ziobro wyjawili tajemnice pacjenta i poszkodowanego. Czy zapłacą za to stołkami, procesami i milionowymi odszkodowaniami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.