Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od półtora roku stoi na Podgórnej
~~Janek niezalogowany
31 lipca 2017r. o 21:58
Ale tam ostatnio były zdjęcie jak maluszek koło maluszka.Zastawione jakimś innym autem i z tego co się orientuję auta też stoją i rdzewieją. Jak mają po tyle samochodòw to proponuję garaż zakupić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 22:13
~~Z napisał(a): Jaka różnica czy ktoś jedzie tylko w niedzielę do kościoła czy raz na dwa lata? Jeden ma trzy auta drugi jedno. Skoro jest wspólnota to jaki problem? Każdy może postawić auto, i jego sprawa jeździ czy nie

Gdyby tak było, miasto utonęłoby pod stertą blachy. Każdy może postawić auto, ale powinno mieć ino ważne OC i przegląd. Takim myśleniem, ja powyżej, kupczycie we własne gniazdo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bego niezalogowany
31 lipca 2017r. o 22:47
to się żle orientujesz bo te maluszki jeżdżą a zastawiają je sobie właściciele drugimi autkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 6:35
uuuu...Hjuston mamy problem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 10:34
jeden maluszk stoi klka lat lat wiec od samego sniegu i deszczu jest przedrdzwialy ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bego niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 17:10
Nic bardziej mylnego obydwie sztuki mam Ja jestem właścicielem i jeden i drugi maluch jeździ posiada od aktualne oraz badanie techniczne a za pomówienie moźemy spotkać się w sądzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 22:47
przepraszam nie wiedzialem ....myslalem ze nie ma wlasciciela.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdzie to auto niezalogowany
1 lipca 2022r. o 21:20
Był peugeot i nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza