Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny przypadek koronawirusa w Bolesławcu
~Ciemnoszara Rzeżucha 28 marca 2020r. o 16:50
Ludzie przestańcie pluć jadem.
Zamiast wspierać kogoś kto pewnie w takim ciężkim okresie dzień i noc siedzi żeby przygotować informacje to i tak zawsze znajdzie się kilku przypałów którzy będą pmuć jadem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Niecierpek 28 marca 2020r. o 17:27
~Ciemnoszara Rzeżucha napisał(a): Ludzie przestańcie pluć jadem.
Zamiast wspierać kogoś kto pewnie w takim ciężkim okresie dzień i noc siedzi żeby przygotować informacje to i tak zawsze znajdzie się kilku przypałów którzy będą pmuć jadem.

Zgadzam się. Panie Bernardzie, dużo sił, zdrowia dla Pana i Pana rodziny!
Proszę nie brać do siebie te negatywne wypowiedzi wobec redakcji, po prostu ludzie martwią się, niektórzy panikują, więc wyładowują się na Panu., gdyż Pan ma odwagę pisać i komentować, nie ukrywając się, jak my, pod nickname.
Proszę odbierać pozytywnie to zainteresowanie Pana osobą. Jest Pan cały czas z nami, widzimy to wszyscy i bardzo doceniamy! Dziękuję, powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Berberys 28 marca 2020r. o 17:57
W Polsce w tej chwili jest 1436 zarażonych 16 osób zmarłych to daje śmiertelność na poziomie 1.11 % .Jak jeszcze weźmiemy pod uwagę że większość zmarłych to osoby wiekowe z ciężkimi schorzeniami to daje do myślenia co tu jest grane bo w innych krajach proporcje są podobne.Czy chodzi o to aby przestraszyć stado i aby zgodziło się latwo na szczepionki po których śmiertelność wystrzeli w górę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Kolczurka 28 marca 2020r. o 18:16
Cieszą przebłyski racjonalności. Codziennie ginie w Polsce średnio 11 osób w zdarzeniach drogowych, a umiera 1 -2 osoby w przeróżnych chorobach towarzyszących z jednoczesnym stwierdzeniem bycia zarażonym korono wirusem. Ale co tam racjonalność i logika...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Złocień 28 marca 2020r. o 20:39
~~Trawiasta Kolendra napisał(a): Niech też napiszą konkretnie ile osób z Bolesłaca przebywa w szpitalu, a ile osób z koronawirusem jest w Bolesławcu na kwarantannie. Trzeba pamiętać, że bezobjawowych rozsiewaczy jest u nas sporo.
Władza zabroniła rozpowszechniać te informacje, ale od tego jest właśnie solidne dziennikarstwo -> dotrzeć do informacji mimo wszystko.4F49E


Po co ci to wiedzieć ? Kiedy wielki Hiszpański wódz Cortes najechał na Indian , grypa była chorobą nieznaną w Ameryce. Żołnierze Cortesa przynieśli ze sobą wirus grypy. Indianie nie byli na nie uodpornieni, masowo wymierali i cywilizacja upadła. Obecnie Hiszpanie wymierają z powodu COVID-19 ale najprawdopodobniej Słowianie okazują się odporni. Tylko jeden % cywilizacji Słowian ma poważne powikłania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Nemezja 29 marca 2020r. o 11:56
Media ten temat omijają z daleka.

Badania wykazały, że szczepienia przeciwgrypowe, o ile w jakimś stopniu chronią przed grypą, to w przypadku koronawirusa obniżają odporność średnio o 36%.
Nasz system immunologiczny staję się bezradny przed zawirusowaniem układu oddechowego.

I co, media i ich panowie - koncerny farmaceutyczne, mogą Nam powiedzieć ?
Że osoby zaszczepione są w czarnej d. ?

A jeśli dodatkowo cierpisz na inne schorzenia, jesteś seniorem, masz ogromne szanse podzielić los seniorów z Bergamo ?

https://www.disabledveterans.org/2020/03/11/flu-vaccine-increases-coronavirus-risk/


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy