Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nauczanie w czasie epidemii
~Złocista Firletka niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 14:33
Ciężkie czasy dla dzieci i nauczycieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwy Rabarbar niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 14:38
Dopiero zostaną zakupione tablety?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowa Nasturcja niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 14:59
Drodzy nauczyciele. Dzieci nie radzą sobie z zadaniami domowymi a rodzice nie zawsze mogą pomóc, więc bądźcie bardziej wyrozumiali lub zadawajcie mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 kwietnia 2020r. o 15:17
Na nauczaniu przez internet , to ja się nie znam , ale są tacy co się znają , jak Pani mecenas Rzeuska :



Po pierwszych pięciu minutach tego wywiadu już wiedziałem , że kolaps ekonomiczny , jaki nam zgotowano ... całemu światu , że żydobanksterka za tym stoi . A wiecie Drodzy Państwo , że Kolega Pinokio posyła swoje dzieci do talmudycznej szkoły , nie do chrześcijańskiej. Brat kacyka Polski , Zimny Lechu świętej pamięci ... w Knesecie miał bardzo fajne przedstawienie , a WIARA , MIŁOŚĆ i NADZIEJA , to opium dla żeńskich mas nauczycielek.

Ideałem było by , gdyby magisterki śpiewały tak jak Pani Rzeuska .

Żydobanksterka do spóły z Watykanem , mekkami tego świata i holokaustem hamerykańskich koncernów farmaceutycznych plują Wam w oczy ... jak mawiał klasyk " głupiec potknie się o prawdę i sam siebie zabije " ale nie .... dostszesze :D

I proszę mnie nie strofować Drogie Panie magistry za celowy błond :D

Jestem już na takim etapie życia , że wisicie mi wszystkie . Doceniam i szanuję absolutnie wszystko i wszystkich . Proszę Stwórcę ... o PROMIEŃ ...

Pani mecenas Rzeuska nie jest moim Promieniem , za małe cycki , ale wiedza i Inteligencja ... gdzież bym śmiał aspirować ... w państwie totalitarno - policyjnym .

Idę po piwo ... i w dupie mam SYSTEM PINOKIA razem z koronaświrusem :D

Nara Obywatele i Obywatelki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Winorośl niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 16:10
Nauczanie zdalne to nie jest dobre nauczanie. Nikt niczego dobrego się nie nauczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Mamutowiec niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 16:15
To jest bardzo dobre nauczanie, tylko nie każdy uczeń się do niego nadaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowy Aster niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 16:39
To całe e-nauczanie to jedna wielka komedia. Proponuje jeszcze zrobić e-maturę i e-egzamin 8 klasisty, jestem przekonany że zdawalność będzie na poziomie, powiedzmy... 100 procent :) Czekamy na wysyp nowych magistrów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Szczypiorek niezalogowany
23 kwietnia 2020r. o 17:02
Jaki temat by nie poruszyć ,hejterzy już są gotowi do ataku,najmądrzejsi we wszystkim, i co ciekawe,przeważnie są to te same osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.