Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus słabnie na Dolnym Ślasku
~Pszeniczna Ułudka niezalogowany
17 maja 2020r. o 13:19
Ognistoruda malwa, zgłoś sie na Tysiaclecia. Tam cie za darmo wysłuchaja, pokglaadasz sobie ciekawe filmiki i troche odpoczniesz ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Malwa niezalogowany
17 maja 2020r. o 13:42
Pszeniczna Uludka w Bolesławcu macie taki szpital.No to dobrze ,niedługo tam trafią krwiopijcy, pedofile,dzieciobojcy,kanibale co piją i jedzą dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia niezalogowany
17 maja 2020r. o 13:50
Trudno żeby słabło coś czego nie ma i to na podstawie niewiarygodnych testów.Pismaki-ogarnijcie się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Kostrzewa niezalogowany
17 maja 2020r. o 13:54
~~Jasnozielona Krokosmia napisał(a): Trudno żeby słabło coś czego nie ma i to na podstawie niewiarygodnych testów.Pismaki-ogarnijcie się .


Dzięki za wpis. Myślę dokładnie tak samo. Więc jest nas dwóch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Malwa niezalogowany
17 maja 2020r. o 14:02
Jest nas trzech.Sciema stulecia kabaly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Rumianek niezalogowany
17 maja 2020r. o 14:11
nigdy go tu nie było,a tych poubieranych jak by na dzume czekali to śmiech mnie ogarnia,jeden gada że pandemia a pacynki poubierane jak w cyrku,na wirus umarło 15 osób a na grype 60 osób to kto tu jest pandemią a na raka 150 osób,to chyba rak powinien być pandemia.błazenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Malwa niezalogowany
17 maja 2020r. o 14:37
Pozdrawiam myślących. Szczepionki z nanochipem są gotowe.Na Jesień zaserwoja nam kolejna plandemie. To jest 3 wojna światowa między dobrem i złem. Dzisiaj cały dzień oglądam telewizję, co niektórzy mają strach w oczach, zero uśmiechu,totalna panika.Prawda wyjdzie na jaw w krótce. Dowiemy się o elitach , komu służą. Zapomnieli zwyrodnialcy,że Pan Powiedział. Jestem ,który Jestem.Jemu Chwała i Cześć Na Wieki.Milosc zwycięży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Malwa niezalogowany
17 maja 2020r. o 14:56
Pszeniczna Uludka.Qamon już dużo wie o to Tobie.Przypomne Ci datę 12.08.1991.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.