Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Ciemnoniebieske Parzydło niezalogowany
5 września 2021r. o 18:54
no nareszcie znamy już program wyborczy łoPOzycji: niszczenie ogrodzenia na granicy , piłowanie katolików i likwidacja szpitali, gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balbina niezalogowany
5 września 2021r. o 19:09
~~Ciemnoniebieske Parzydło napisał(a): no nareszcie znamy już program wyborczy łoPOzycji: niszczenie ogrodzenia na granicy , piłowanie katolików i likwidacja szpitali, gratulacje

Ale prostytucji nie zabronimy , matka będzie mogła dalej pracować na leśnym parkingu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biay aster niezalogowany
5 września 2021r. o 19:26
~~Balbina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieske Parzydło napisał(a): no nareszcie znamy już program wyborczy łoPOzycji: niszczenie ogrodzenia na granicy , piłowanie katolików i likwidacja szpitali, gratulacje

Ale prostytucji nie zabronimy , matka będzie mogła dalej pracować na leśnym parkingu .


Co z tego że za PISu są szpitale które są zadłużone i nie mają sprzętu ani medyków ,z mojej autopsji ,miałem zawał serca przyjechała karetka z Bolesławca do Czernej i zawieźli mnie do Bolesławca do szpitala ale nawet nie wyszedłem z karetki i zapadła decyzja żeby zawieźć mnie do szpitala w Zgorzelcu ,więc pytam po jaką cholerę wozili mnie do Bolesławca zamiast od razu pojechać do Zgorzelca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do ciemnoniebieskiego ciemniaka niezalogowany
5 września 2021r. o 19:27
~~Ciemnoniebieske Parzydło napisał(a): no nareszcie znamy już program wyborczy łoPOzycji: niszczenie ogrodzenia na granicy , piłowanie katolików i likwidacja szpitali, gratulacje

Kurcze , prostaku , oprócz partii w Polsce żyją miliony normalnych ludzi.
Liżesz tyłek PiS owi i kościołowi bo ci dali ochłapy ze swego stołu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
5 września 2021r. o 20:08
~~Do ciemnoniebieskiego ciemniaka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieske Parzydło napisał(a): no nareszcie znamy już program wyborczy łoPOzycji: niszczenie ogrodzenia na granicy , piłowanie katolików i likwidacja szpitali, gratulacje

Kurcze , prostaku , oprócz partii w Polsce żyją miliony normalnych ludzi.
Liżesz tyłek PiS owi i kościołowi bo ci dali ochłapy ze swego stołu.


Wszystkim kto nie po twojej myśli powiesz "prostaku"? A może Polakowi powiesz "prostaku"? Chociaż to określenie bardziej pasuje do ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
6 września 2021r. o 9:54
***** pis !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
6 września 2021r. o 12:19
6 lat rządów kaczyńskiego i piSSu i mamy znowu rok 1939
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Rudbekia niezalogowany
6 września 2021r. o 17:49
~~JACUZZA napisał(a): 6 lat rządów kaczyńskiego i piSSu i mamy znowu rok 1939


Raczej 1933 !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.