Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Olo niezalogowany
8 września 2021r. o 18:06
Tu taki jeden antypisowiec rozmnaża się przez pączkowanie i ciągle go wylogowuje.
Taki pracowity że aż się obrobił i ręka mu drętwieje teraz odpoczywa ale za chwilę- huuuurrraaaa na pisowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
8 września 2021r. o 18:07
~~Humorek napisał(a): Jak byś prowadził poważny interes , nie miałbyś czasu na pisanie ...nych tekstów , a motłoch to twoja rodzinka OQurwiencu głupi , interes to masz między oykupczyynymi gaciamiZastosowana autokorekta


TVP Info transmitowało we wtorek wystąpienie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego na konferencji w Karpaczu na temat m.in. kryzysu w ochronie zdrowia. Nagle transmisja została przerwana i pojawiła się plansza "PILNE!", po czym widzowie zobaczyli prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego przemawiającego na mszy podczas pogrzebu ks. prałata Zdzisława Sochackiego.


To Kaczyński już ministrantem jest czy już przyjął święcenia kapłańskie? Jak Kaczyński jest wierzący to ja jestem pisowcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z trutniami niezalogowany
8 września 2021r. o 18:12
Kaczyński jest bardzo wierzący. Wierzy w socjalizm i swoje posłannictwo budowy socjalizmu w Polsce.
Ale po co socjalistę, i to totalitarnego, do kościoła wpuszczają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
8 września 2021r. o 18:31
~~Precz z trutniami napisał(a): Kaczyński jest bardzo wierzący. Wierzy w socjalizm i swoje posłannictwo budowy socjalizmu w Polsce.
Ale po co socjalistę, i to totalitarnego, do kościoła wpuszczają?


Nitras to ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z trutniami niezalogowany
8 września 2021r. o 18:38
~~Donek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Precz z trutniami napisał(a): Kaczyński jest bardzo wierzący. Wierzy w socjalizm i swoje posłannictwo budowy socjalizmu w Polsce.
Ale po co socjalistę, i to totalitarnego, do kościoła wpuszczają?


Nitras to ty?


Nie, Nitras to też socjalista, a nawet tęczowy komunista.
Ja normalny czyli socjalizmu nie lubię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
8 września 2021r. o 18:50
~~Precz z trutniami napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Precz z trutniami napisał(a): Kaczyński jest bardzo wierzący. Wierzy w socjalizm i swoje posłannictwo budowy socjalizmu w Polsce.
Ale po co socjalistę, i to totalitarnego, do kościoła wpuszczają?


Nitras to ty?

Nie, Nitras to też socjalista, a nawet tęczowy komunista.
Ja normalny czyli socjalizmu nie lubię.


Aha normalny no to wszystko jasne.
Ty byś katolików do kościoła nie wpuścił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
8 września 2021r. o 19:42
~~Precz z trutniami napisał(a): Katolik-socjalista? Mhhhm . A ty znasz encykliki papieskie? (Nie myślę o Bergolio). Wiesz coś o katolickiej nauce społecznej?
Możesz albo być katolikiem, albo socjalistą. Nie można być katolikiem-socjalistą. Przykro mi, jeżeli myślałeś inaczej.



Mhhhm, ja myślę że ty możesz być katolikiem ale nie mam takiej pewności.
Jakbyś mi uświadomił czy ja mogę być katolikiem,...........ale wiesz takim normalnym, takim który może chodzić do kościoła, to ja tobie byłbym bardzo dzwięcznym.:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
8 września 2021r. o 20:25
https://tvn24.pl/polska/zbigniew-ziobro-o-wojnie-hybrydowej-ke-przeciw-polsce-janusz-lewandowski-komentuje-5405827

obaj są zerem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu