Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Precz z trutniami niezalogowany
8 września 2021r. o 20:51
~~Donek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Precz z trutniami napisał(a): Katolik-socjalista? Mhhhm . A ty znasz encykliki papieskie? (Nie myślę o Bergolio). Wiesz coś o katolickiej nauce społecznej?
Możesz albo być katolikiem, albo socjalistą. Nie można być katolikiem-socjalistą. Przykro mi, jeżeli myślałeś inaczej.



Mhhhm, ja myślę że ty możesz być katolikiem ale nie mam takiej pewności.
Jakbyś mi uświadomił czy ja mogę być katolikiem,...........ale wiesz takim normalnym, takim który może chodzić do kościoła, to ja tobie byłbym bardzo dzwięcznym.:):):)

Oczywiście, że możesz być. Do kościoła zawsze możesz wejść i nie ja będę ciebie oceniał. A raczej wspierał i pomagał.
No chyba, że będziesz osobą publiczną, która głosi sprzeczne z katolicyzmem socjalistyczne poglądy i równocześnie ostentacyjnie się chce pokazać jako katolik. W takim przypadku należy zwrócić uwagę, że nie można być i socjalistą, i katolikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
8 września 2021r. o 23:01
Gyuwniażeria się rozochociła , PiS nie dobry ???
A ta Qurwa Ruda się rozochociła , do rządzenia się przymierza,
Trzeba wygonić z Polski Qurwiszona -Rudego zwierza …………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Rudbekia niezalogowany
8 września 2021r. o 23:17
PiS JEST DO DUPY !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
9 września 2021r. o 5:11
Ryszard Terlecki nie wyklucza polexitu. "Musimy szukać drastycznych rozwiązań"

Brytyjczycy pokazali, że dyktatura brukselskiej demokracji im nie odpowiada. Odwrócili się i wyszli - powiedział szef klubu PiS podczas dyskusji na Forum Ekonomicznym w Karpaczu.


POPIERAM
Po co mi otwarte granice i paszport w domu ,lepiej niech leży na komendzie MO ,przynajmniej nie ukradną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
9 września 2021r. o 7:19
~~Eee napisał(a): Ryszard Terlecki nie wyklucza polexitu. "Musimy szukać drastycznych rozwiązań"

Brytyjczycy pokazali, że dyktatura brukselskiej demokracji im nie odpowiada. Odwrócili się i wyszli - powiedział szef klubu PiS podczas dyskusji na Forum Ekonomicznym w Karpaczu.


POPIERAM
Po co mi otwarte granice i paszport w domu ,lepiej niech leży na komendzie MO ,przynajmniej nie ukradną .


PiS naprawdę jest głupi! Ale to Terlecki ma rację - mamy czerwono-tęczową dyktaturę w Brukseli i im prędzej Polska eurokołchoz opuści, tym lepiej. Unia się rozpada, coraz gorszy stan bezpieczeństwa w krajach "starej Unii", gospodarkę niszczą na potęgę i na skutek działania euroktratów brukselskich za 20 lat Europa będzie zadupiem totalnym. Z dominującym islamem.
Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
9 września 2021r. o 7:25
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a): Ryszard Terlecki nie wyklucza polexitu. "Musimy szukać drastycznych rozwiązań"

Brytyjczycy pokazali, że dyktatura brukselskiej demokracji im nie odpowiada. Odwrócili się i wyszli - powiedział szef klubu PiS podczas dyskusji na Forum Ekonomicznym w Karpaczu.


POPIERAM
Po co mi otwarte granice i paszport w domu ,lepiej niech leży na komendzie MO ,przynajmniej nie ukradną .


PiS naprawdę jest głupi! Ale to Terlecki ma rację - mamy czerwono-tęczową dyktaturę w Brukseli i im prędzej Polska eurokołchoz opuści, tym lepiej. Unia się rozpada, coraz gorszy stan bezpieczeństwa w krajach "starej Unii", gospodarkę niszczą na potęgę i na skutek działania euroktratów brukselskich za 20 lat Europa będzie zadupiem totalnym. Z dominującym islamem.
Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.



Mondrego to miło poczytać ,wstąpmy do ZBIR-a ,związku Białorusi i Rosji ,zamiast euro będą rubelki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Ognik niezalogowany
9 września 2021r. o 9:01
wolę rubelki od tęczowego państwa w którym wszelkiej maści zboczeńcy mieliby Mi pisać ustawy, afffuuuujjjj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
9 września 2021r. o 9:07
~~Precz z trutniami napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Precz z trutniami napisał(a): Katolik-socjalista? Mhhhm . A ty znasz encykliki papieskie? (Nie myślę o Bergolio). Wiesz coś o katolickiej nauce społecznej?
Możesz albo być katolikiem, albo socjalistą. Nie można być katolikiem-socjalistą. Przykro mi, jeżeli myślałeś inaczej.



Mhhhm, ja myślę że ty możesz być katolikiem ale nie mam takiej pewności.
Jakbyś mi uświadomił czy ja mogę być katolikiem,...........ale wiesz takim normalnym, takim który może chodzić do kościoła, to ja tobie byłbym bardzo dzwięcznym.:):):)
Oczywiście, że możesz być. Do kościoła zawsze możesz wejść i nie ja będę ciebie oceniał. A raczej wspierał i pomagał.
No chyba, że będziesz osobą publiczną, która głosi sprzeczne z katolicyzmem socjalistyczne poglądy i równocześnie ostentacyjnie się chce pokazać jako katolik. W takim przypadku należy zwrócić uwagę, że nie można być i socjalistą, i katolikiem.


Czytam ciebie z wielką ulgą, bo już myślałem że mój kolega który zresztą mówił takie słowa "piniendzy nie ma i nie będzie" że on może być socjalistą bo ja napewno nie jestem ani Nitras też.
Czyli reasumując my możemy chodzić do kościoła???:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza