Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Żółtobiały Goździk niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:02
Pawi co Ci zabrał rząd?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Kokornak niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:14
~Żółtobiały Goździk napisał(a): Pawi co Ci zabrał rząd?


Zobacz na ceny i podatki nakładane na prywatne firmy.
Jak to nie za dużo to zastanów się co to jest państwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiały Goździk niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:17
Hahaha, to dobre. Nagle pojawiły się podatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 grudnia 2020r. o 13:24
''Szydło: nie będziemy podnosić podatków
- Podnoszenie podatków nie jest dobrym sposobem na rozwój gospodarczy; jesteśmy nastawieni na rozwój więc na pewno podatków podnosić nie będziemy - powiedziała premier Beata Szydło. ''

wiesz w którym to było roku?
podpowiem ci ...w przedwyborczym...;)

a kiedy dotrze do ciebie kiedy to było policz sobie i wymień wszystkie jakie od tamtego czasu podniesiono lub po prostu wprowadzono...

podatku handlowego który jest kolejną obietnicą nowego podateczku pislamistów chwilowo nie licz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Kokornak niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:31
~Żółtobiały Goździk napisał(a): Hahaha, to dobre. Nagle pojawiły się podatki.


Widać że jesteś szarym biedronkowym kmiotem biegającym za promocjami.
Załóż działalność zatrudnij ludzi płać uczciwie potem nic nie zobaczysz bo zbankrutujesz.
Nie musisz brać kredytów żeby zobaczyć komornika . Załóż firme.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiały Goździk niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:36
Malkontentom zawsze jest źle, a to pada, a to gorąco, a to zimno, a to i tamto......
a kiedy było lepiej?
Jak nie było pandemi i to było dobrze i najlepiej.
Ale zaraz zaraz kto teraz rządzi PiS?
Aha to oni tak gnębią podatkami od 5 lat. Nic nie dali ani 500+ ani 13 emerytury ani zwolnienia z podatku do 26 lat ani nie obniżyli podatku dochodowego z 18 do 17%.
A kto ty jesteś,?
Ja jestem malkontent i tak już mam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Rdest niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:40
W Polsce działa 3 314 467 firm, z czego około 2,2 miliona to mikroprzedsiębiorstwa.
Firm ciągle przybywa...;)
https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-ile-osob-prowadzi-w-polsce-dzialalnosc-gospodarcza,nId,4362355
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowy Orzech niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 14:20
Ja NIGDY NIE MIAŁEM POKUSY ŻEBY WYRUCHAĆ DZIECKO. Czy to dziwne, czy powinnenem się martwić toruński belzebubie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza