Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: kolejne dwa zgony w Bolesławcu
~~Siwawa Róża niezalogowany
22 listopada 2020r. o 11:22
A mnie ciekawi czy są ludzie, którzy wyszli spod respiratorów cali i zdrowi? Czy to tylko sposób na przedłużenie umierania? Jakoś nigdzie w żadnych mediach nie spotkałem się z relacją osoby, która była pod respiratorem. A już statystyki mówiące o tym, że Polska jest na czele tabeli z największą liczbą zgonów na jeden milion mieszkańców budzą grozę. :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Maciejka niezalogowany
22 listopada 2020r. o 11:29
~~Siwawa Róża napisał(a): A mnie ciekawi czy są ludzie, którzy wyszli spod respiratorów cali i zdrowi? Czy to tylko sposób na przedłużenie umierania? Jakoś nigdzie w żadnych mediach nie spotkałem się z relacją osoby, która była pod respiratorem. A już statystyki mówiące o tym, że Polska jest na czele tabeli z największą liczbą zgonów na jeden milion mieszkańców budzą grozę. :(

Adam Palma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Żurawina niezalogowany
22 listopada 2020r. o 11:37
~~Siwawa Róża napisał(a): A mnie ciekawi czy są ludzie, którzy wyszli spod respiratorów cali i zdrowi? Czy to tylko sposób na przedłużenie umierania? Jakoś nigdzie w żadnych mediach nie spotkałem się z relacją osoby, która była pod respiratorem. A już statystyki mówiące o tym, że Polska jest na czele tabeli z największą liczbą zgonów na jeden milion mieszkańców budzą grozę. :(
skoro nie ma dostepu do lekarzy specjalistów,oddziały pozamykane i niektóre szpitale ,a chorzy pozostawieni na pastwe losu,to jak ma nie być zgonów?są i bedą ludzie w karetkach umierają na ulicach jest totalny horror medyczny,za tj odpowiedzialny morawiecki.https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/coraz-dziwniejsze-wypowiedzi-premiera-morawieckiego-w-sprawie-szczepionki-covid-19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.