Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

STOP ZADUFANYM TAKSÓWKARZOM

~~Oburzony niezalogowany
6 czerwca 2021r. o 21:31
STOP zadufanym taksówkarzom z Boleslawca
Niedziela 6go czerwca godz 20sta, dzwonimy na Radio Taxi , uprzejma Pani przyjmuje zamówienie na kurs, dostajemy potwierdzenie,  przyjedzie "Srebrna Skoda Oktawia 116", zamawiają taxi dwie osoby , córka z niepelnosprawną mamą, mama 80 lat duże problemy z chodzeniem, każde 50 metrów to udręka, co robi Pan z taksówki, dzwoni i mówi że nie podjedzie bliżej bo jest "uwaga cytuje" nie utwardzona droga, auto mu się zakurzy, widzimy go, ma do nas 100 metrów a ten frajer zamiast wykonywać swój zawód to trzęsie się o swoją wypasioną skodę, to nie pierwszy przypadek to wieczna walka o to że, tu pojadę a tu nie pojadę.
To jest jakiś absurd, to jest brak wykonania usługi, to jest przecież karane, akceptacja kursu to "kontrakt" a nie widzimisie. Jeśli nie chcecie swoich wypasionych taksówek narażać na kurz, deszcz, śnieg, słońce na dziury w drodze, kolejny itd. to zostawcie je w garażu pod kocem a zainwestujcie w furmanki ale wykonujcie swój zawód z pasją a jeśli sprawia to wam jakiś kłopot to zacytuję naszego Prezydenta Andrzeja , NIE MUSICIE PRACOWAĆ W SWOIM ZAWODZIE JEST TYLE PIĘKNYCH INNYCH ZAJĘĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ino niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 9:37
Jechałem kiedyś z gamoniem właśnie octavią. Kazałem mu się zatrzymać w połowie drogi, zapłaciłem i wysiadłem. Takiego gamonia i chama dawno nie widziałem. Teraz jak zamawiam taryfę to od razu zaznaczam że octavia ma nie przyjeżdżać. Może to te sam a może inny ale być może koledzy z innych octavii nauczą go porządku bo na pewno wiedzą który to i co to za typ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skoda niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 9:40
Skoda to nie jest samochód - Skoda to stan umysłu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ABC niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 10:57
Taksówkarze, wiadomo że nie wszystkich to dotyczy ale niektórzy łaskę robią ze zabiorą , segregują klienta na lepszy sort i gorszy a raczej "nasze drogi" a co by było gdyby lekarz jednego leczył a drugiego nie, albo w sklepie obsługiwano tylko wybranych, brak słów
tylko stworzyć grupę na fejsie i wytykać tych nie uczciwych co chcą jeździć tylko po płaskim asfalcie :-))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 17:37
~~ino napisał(a): Jechałem kiedyś z gamoniem właśnie octavią. Kazałem mu się zatrzymać w połowie drogi, zapłaciłem i wysiadłem. Takiego gamonia i chama dawno nie widziałem. Teraz jak zamawiam taryfę to od razu zaznaczam że octavia ma nie przyjeżdżać. Może to te sam a może inny ale być może koledzy z innych octavii nauczą go porządku bo na pewno wiedzą który to i co to za typ.

pisze przeciez ze numer 116
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Dąb niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 17:57
Akurat zdarzyło mi się jeździć ostatnio taryfami i kierowcy byli naprawdę do pogadania i nie mogę narzekać (Czarny Merc E klasa kombi z numerem 9, srebrny Merc s500 sedan bez oznaczeń i bodajże Sharan ciemno granatowy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Jasnota niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 10:39
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ino napisał(a): Jechałem kiedyś z gamoniem właśnie octavią. Kazałem mu się zatrzymać w połowie drogi, zapłaciłem i wysiadłem. Takiego gamonia i chama dawno nie widziałem. Teraz jak zamawiam taryfę to od razu zaznaczam że octavia ma nie przyjeżdżać. Może to te sam a może inny ale być może koledzy z innych octavii nauczą go porządku bo na pewno wiedzą który to i co to za typ.

pisze przeciez ze numer 116
. Nie patrzę na nr więc nie wiem jaki był boczny. Wiem tylko że Octavia. Tak trudno to zrozumieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Wilczomlecz niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 11:28
Ludzie nauczcie sie od tych chamów prostaków taksówkarzy brac paragon za usługe. Z takim paragonem możecie śmiało reklamować ich usługe. A już pomijam fakt że często podczas zmiany biegu wciskaja przycisk i już mamy zamiast1 np 2 albo nawet 3 taryfe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.