Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Miodowa Scewola niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 18:59
Morawiecki, czerwiec 2021:
"Polski Ład ma trzy zasadnicze cechy: jest kompleksowy, jest bardzo dobrze przeliczony, przeanalizowany, przemyślany"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beka z POmylonych niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 19:26
A ja PO 7 latach w opozycji nie mam żadnego programu
A ...e i tak będą na mnie głosować.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 20:02
~~Beka z POmylonych napisał(a): A ja PO 7 latach w opozycji nie mam żadnego programu
A ...e i tak będą na mnie głosować. Zastosowana autokorekta

Lepiej nie mieć programu jak mieć bałaganiarski POLSKI WAŁ na koniec tego programu wyjdzie POLSKI DZIAD .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Filip niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 20:06
~~Kremowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beka z POmylonych napisał(a): A ja PO 7 latach w opozycji nie mam żadnego programu
A ...e i tak będą na mnie głosować. Zastosowana autokorekta

Lepiej nie mieć programu jak mieć bałaganiarski POLSKI WAŁ na koniec tego programu wyjdzie POLSKI DZIAD .


Wyjdzie i będzie wył "Balcerowicz wróć"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 20:23
wąsik, kamiński i ziobro to bandyci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Grzybień niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 23:01
I zdrajcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 8:25
"Forum Energii szacuje, że przychody z ETS do budżetu państwa do 2030 roku wyniosą ok. 370 mld zł.
Dodatkowo 190 mld zł z funduszy europejskich.
Trzeba więc jak najszybciej przyjąć długookresowy program transformacji polskiej energetyki i przyspieszyć realizację jej zielonego scenariusza. Będą na to pieniądze.
Niestety rządzący wolą dalej opowiadać o tym, że mamy zapasy węgla na 200 lat, podczas gdy najwięcej importujemy go z Rosji."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 stycznia 2022r. o 8:43
czyli co?
tak drą japy jaki to Putin ''be'' jaka to Rosja ''be'' ale idą z nimi ''rąsia w rąsię '' :D

dlatego kiedy nie raz pytałem forumowych piSSlamistów dlaczego prywatna firma nie może uzyskać koncesji na sprowadzanie tego węgla z ''matuszki Rasiji'' każdy nagle znikał nie udzielając odpowiedzi...

a odpowiedź jest nad wyraz prosta o ile ktoś lubi czytać ...bo monopolistą jest tu pewna spółeczka państwowa...
no piSSdzielce...
kto nią rządzi?...kto jest prezesem i kto siedzi w zarządzie? ;D
podpowiem wam byście za długo nie błądzili ...
poczytajcie sobie o spółeczce Cargo Polska...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu