Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Radek Sikorski peło niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 9:32
Takie pałacyki to drogie rzeczy , ulga się oczywiście należy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2022r. o 9:56
jeszcze nie tak dawno widoczny był wzrost tzw. grupy średniej a dzisiaj?
wbrew zapewnieniom nie(rządu) poszerza się strefa ubóstwa...
tym co mają ''pałacyki'' to nie grozi...

ale popatrzcie jakiego pięknego ''wała'' pokazano właśnie emerytom z jednej strony zapewniając ich o tym ze nic nie stracą ale z drugiej strony wliczając im do dochodów słynną ''13-kę '' na której będą tracić średni dwie stówki ...

''polski wał '' kwitnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ordynator niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 10:06
Na razie o 13 emeryturze nie myślę, mam pałac i myślę jak go utrzymam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 11:01
pis mafia rządzi poprzez zastraszanie ,podsłuchy, kwity na swoich i przeciwników i kupowanie sobie wyborców. Wszystko po to żeby utrzymać władzę i bezkarnie kraść, rujnować, niszczyć. Nie ujrzycie słońca !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pegazus niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 11:04
Żądam dymisji obszczańca, pinokia i zera !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niemiecki Słup Donald niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 12:15
Jak ja WRÓCĘ za kilka pokoleń nastąpi ciąg dalszy Akcji WIDELCE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 13:02
Wczoraj około 22.10 naszedł mnie nowy punkt naszego programu:
17. Gaz będziemy sprowadzać tylko z Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 13:59
~~Polak napisał(a): pis mafia rządzi poprzez zastraszanie ,podsłuchy, kwity na swoich i przeciwników i kupowanie sobie wyborców. Wszystko po to żeby utrzymać władzę i bezkarnie kraść, rujnować, niszczyć. Nie ujrzycie słońca !!!!


Tak samo robiła władza ludowa, robi się niebezpiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.