Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus niezalogowany
17 maja 2022r. o 8:03
nigdzie nie napisałem że w to wierzę...
ot głupol myśli że ktoś łyknie te jego brednie chociaż jestem pewien że niejeden się znajdzie ;D

w innym temacie odniosłem się do tych ''grabieży''
to są fakty ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
17 maja 2022r. o 8:16
~~Horus napisał(a): nigdzie nie napisałem że w to wierzę...
ot głupol myśli że ktoś łyknie te jego brednie chociaż jestem pewien że niejeden się znajdzie ;D

w innym temacie odniosłem się do tych ''grabieży''
to są fakty ...



PRL czytałeś ? Bierz go ! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
17 maja 2022r. o 8:54
~~Szok napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): prognozować to sobie można pogodę ;D
chwilowo ten oszust papcio-glapcio nie prognozuje a zapowiada kolejne podwyżki dla kredytobiorców...
i co piSSowski pelikanie? ;D

Wstaje sie odlać patrze na ekran morusek. Kurna kiedy ten gostek śpi. Mam stracha przed śniadaniem zajrzeć do lodówki.


bo to widzisz to jest tak ...
jak człowiek prawie całe życie pracuje od siódmej czy ósmej by mieć czas na poranna kawę , to po jakimś czasie może zapomnieć o budziku bo zaczyna działać ten biologiczny ...
a ten nadal działa więc około szóstej ja już popijam kawę ...
kiedy śpię ? oczywiście że ci wyjaśnię skoro budzi to aż takie twoje zainteresowanie ...;D
godz. 22 tvn i ''szkło kontaktowe'' po nim zazwyczaj (chyba że mam jeszcze coś ....) układam się do snu...

a do lodówki zaglądaj jeśli jeszcze masz po co ...przyjdzie czas że jedynym mięskiem jakie tam zobaczysz będzie padający w niej z głodu pająk...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brjukner niezalogowany
17 maja 2022r. o 9:11
Przypomnę że rząd PiS miał już splajtować w 2016r. Powstały programy społeczne, gazoport ruszył, firmy strategiczne odnoszą sukcesy nie spotykane, powstają potężne inwestycje dające Polsce suwerenność i to wszystko jest bardzo złe dla opozycji. A pamiętajmy że była w tym czasie pandemia i obecnie wielką wojna w Ukrainie i ogromną liczba uchodźców którym udzielana jest wielka pomoc.
Czym zwolennicy opozycji teraz straszą?
"w lodówce zamiast mięsa będą pająki", to znamienne:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brjunier niezalogowany
17 maja 2022r. o 9:30
"Cymbale"? to ulubione określenie elit no może jeszcze "8 gwiazdek" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Ziarnopłon niezalogowany
17 maja 2022r. o 9:47
~~Brjunier napisał(a): "Cymbale"? to ulubione określenie elit no może jeszcze "8 gwiazdek" :D


Dla mnie gnido jesteś xujem bez mózgu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brinier niezalogowany
17 maja 2022r. o 9:54
~~Szarawobiały Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brjunier napisał(a): "Cymbale"? to ulubione określenie elit no może jeszcze "8 gwiazdek" :D


Dla mnie gnido jesteś xujem bez mózgu .


A dyplom wyższej uczelni masz? Czy może zwracać się mogę Panie Profesorze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Ziarnopłon niezalogowany
17 maja 2022r. o 10:30
~~Brinier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawobiały Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brjunier napisał(a): "Cymbale"? to ulubione określenie elit no może jeszcze "8 gwiazdek" :D


Dla mnie gnido jesteś xujem bez mózgu .

A dyplom wyższej uczelni masz? Czy może zwracać się mogę Panie Profesorze?

Podstawówkę skończyłem wieczorowo ale nie zamienił bym się na twój rozum z wypranym mózgiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza