Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Market Tesco w Bolesławcu zostanie zamknięty, a pracownicy zwolnieni
~~Dziaacz Lucjan niezalogowany
8 lipca 2021r. o 6:42
Nie słuchajcie TVN u i Tuska . Solidarność mi pozwoli na zamknięcie tego marketu .
Macie moje słowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iwo niezalogowany
8 lipca 2021r. o 8:44
Chcieliście zakazu handlu to się nie dziwić, że wszystko plajtuje a ludzie do zwolnienia. Dziękujcie rządowi! Tylko Zabki się dobrze mają bo Ojcu Rydzykowi handel w niedzielę nie przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Lantana niezalogowany
8 lipca 2021r. o 22:13
~~Dziaacz Lucjan napisał(a): Nie słuchajcie TVN u i Tuska . Solidarność mi pozwoli na zamknięcie tego marketu .
Macie moje słowo.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dew niezalogowany
8 lipca 2021r. o 22:43
Za dużo marketów , wyburzyć i ze dwa bloki postawić , deweloper szybko łyknie teką działkę .... potem kolejne działki za tesco i osiedle się rozrośnie .... obwodnica blisko, darmowe parkowanie...no raj na ziemi ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
9 lipca 2021r. o 9:32
~~Brunatnofioletowa Lantana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dziaacz Lucjan napisał(a): Nie słuchajcie TVN u i Tuska . Solidarność mi pozwoli na zamknięcie tego marketu .
Macie moje słowo.



Nie oddamy ani guzika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
9 lipca 2021r. o 15:21
Nie będzie zamknięty ,choćbym sam miał w nim handlować truskawką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Malwa niezalogowany
9 lipca 2021r. o 19:00
nie będzie netto :)
Tesco nie plajtuje, tylko wycofuje się z Polski, a co za tym idzie sprzedało swoje sklepy innej sieci. więc nie siejcie fermentu. sklep i tak i tak zostanie zamknięty, już niedługo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
9 lipca 2021r. o 21:03
Przykurcza przywiozą na wyprzedaż.

Kupią mu 2 pary normalnych butów - nie będzie musiał zakładać 2 lewych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza