Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa akcja #pijezkranu, przyjdź na rynek i zobacz 666 butelek, których mieści się 1000 litrów wody
~~Bolecnauta niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 16:17
Brawo PWiK i Bolec.Info! Ja piję wodę z kranu i Was też zachęcam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 17:06
piSS wycięło 1/3 drzew Polski i sprzedało za granicę. Następnym krokiem będzie prywatyzacja lasów. Ktoś się tym tematem zainteresuje czy udajemy że wszystko jest OK tak samo jak udajemy że pisowska dzisiejsza rzeczywistość jest do przyjęcia ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Łubin niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 19:20
~~Bolecnauta napisał(a): Brawo PWiK i Bolec.Info! Ja piję wodę z kranu i Was też zachęcam


Król i reszta dworu tak ustalili ceny wody w Bolesławcu, i zarabiają tyle, że pi***dolą picie wody z kranu... stać ich na butelkowaną!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Wierzba niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 20:16
Od dwóch lat używamy sodastream i nie produkujemy plastikowych butelek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2021r. o 20:29
Jako , że od lat zwolennikiem jestem teorii spiskowych , to te trzy szóstki jawią mi się jako symbol Bestii opisanej przez Janka z Padmos w Apokalipsie . Źródlana woda z kranu skutecznie konkuruje z biofenolem w butelkach .

Pytanie brzmi tak ... czy jesteście pewni , że Janek z Padmos miał tylko halucynacje po grzybkach ? To co z symboliką ?

Bestia nie jeden ma symbol , oprócz szóstek , maseczki na ryju . A u nas w Bolesławcu mural na Forum . Szumowidło i palant Niedzielski zarobili , to i artyści zarobili .

Panta rei , grunt żeby pod prąd ścierwomediów Drogi Lucjanie :)

Szach Hetmanowi na C trzy :)

ps. Droga Julio pytałaś Marcina ... wiesz my od lat stanowimy tutaj osocze BolecForum i nawet koronaświrus nas nie rusza :)
Dobrej nocy ... stary już jestem i zniedołężniały , ale Parówie przy...pierd ... do ...Oolle , niech tylko poda czas i miejsce konfrontacji :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Przylaszczka niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 21:13
panna Ty się po pijaku o własne nogi potykasz,
łyżka w ręce i do gęby nie trafiasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A imi jego 44 niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 22:10
A co na tą szatańską liczbę 666 powie proboszcz Andżej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
6 sierpnia 2021r. o 22:18
Liczba Bestii – pojęcie odnoszące się do jednej z postaci 13 rozdziału Apokalipsy św. Jana – pierwszej z Bestii, popularnie utożsamianej z Szatanem lub Antychrystem. Jest ono zwykle kojarzone z liczbą 666,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza