Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brak zakażeń w powiecie bolesławieckim
14240
M21W2
16 sierpnia 2021r. o 19:31
Panie PRL , badania i szczepionka były robione na Covid 19 .
Na podstawie danych dostarczonych przez producenta szczepionka Pfizer-BioNTech, czyli BNT162b2, w trwającym dużym badaniu klinicznym wykazała skuteczność na poziomie 95%.

Szeroko stosowana szczepionka przeciwko COVID-19 o skuteczności na poziomie co najmniej 50% mogłaby pomóc w kontroli pandemii.
Obecne badania prowadzone w wielu krajach dotyczą kolejnych mutacji wirusa , na szczęście są to w większości badania napawające optymizmem .
Nikt nie ukrywa że jak nie powstrzymamy wirusa przed dalszą mutacją może dojść do tego że obecne szczepionki będą nie skuteczne .
Nie wiem czy Panu wiadomo że ok .200 firm farmaceutycznych pracuje nad kolejnymi szczepionkami dostosowanymi do następnych ewentualnych mutacji których inkubatorami ( wylęgarnią ) będą antyszczepionkowcy .
Niech mi Pan odpowie na pytanie , dlaczego w krajach bardziej rozwiniętych zaszczepiono ok .70 -75% populacji a w zacofanych jak Polska 48% czy też Rosja tylko ok 35% .
Niech Pan nie lawiruje jak z większymi miastami i zacofanymi wioskami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 19:51
M21W2 napisał(a): Piotrze po co pytasz , tyle razy mnie straszyłeś śmiercią po zaszczepieniu a ja zrobiłem to dwukrotnie , jak stwierdzą Twoje autorytety że po trzeciej dawce zgon po kilku godzinach też się zaszczepię .
Komuniści mieliby godnych przeciwników w antyszczepionkowcach w promowaniu kłamstw .

trzecia później czwarta, przy piątej będziesz brał porzyczkę żeby cię dziabneli, przy dziesiątej będziesz się modlił żeby starczyło dla ciebie, a

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Moszenki niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 19:52
~~ed napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Piotrze po co pytasz , tyle razy mnie straszyłeś śmiercią po zaszczepieniu a ja zrobiłem to dwukrotnie , jak stwierdzą Twoje autorytety że po trzeciej dawce zgon po kilku godzinach też się zaszczepię .
Komuniści mieliby godnych przeciwników w antyszczepionkowcach w promowaniu kłamstw .

trzecia później czwarta, przy piątej będziesz brał porzyczkę żeby cię dziabneli, przy dziesiątej będziesz się modlił żeby starczyło dla ciebie, a przy trzydziestej będziesz gotów zabić żeby ją tylko zdobyć.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Jukka niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 19:58
M21W2 napisał(a):
Jak nie wiesz to podpowiem --Najważniejszym zadaniem szczepionek jest zapobieganie ciężkiemu przebiegowi choroby i tym samym śmierci.

To może taki "foliarski nius" z Jerusalem Post z 12 sierpnia (tylko proszę od razu nie krytykować, bo wiadomo - przykleją łątkę antysemity) ;)

"W środę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że 694 osoby były leczone w izraelskich szpitalach z powodu wirusa, w tym 400 w ciężkim stanie, przy czym 64% tych pacjentów określonych jako poważne przypadki zostało w pełni zaszczepionych, w porównaniu z 32%, którzy nie byli. Kolejne 2% było w trakcie szczepień"

https://www.jpost.com/ikupczyel-news/ikupczyel-hits-400-serious-covid-cases-ahead-of-corona-cabinet-meeting-676412

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Nawłoć niezalogowany
16 sierpnia 2021r. o 19:59
~~Purpurowy Moszenki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ed napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Piotrze po co pytasz , tyle razy mnie straszyłeś śmiercią po zaszczepieniu a ja zrobiłem to dwukrotnie , jak stwierdzą Twoje autorytety że po trzeciej dawce zgon po kilku godzinach też się zaszczepię .
Komuniści mieliby godnych przeciwników w antyszczepionkowcach w promowaniu kłamstw .

trzecia później czwarta, przy piątej będziesz brał porzyczkę żeby cię dziabneli, przy dziesiątej będziesz się modlił żeby starczyło dla ciebie, a przy trzydziestej będziesz gotów zabić żeby ją tylko zdobyć.



~~Purpurowy Moszenki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ed napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Piotrze po co pytasz , tyle razy mnie straszyłeś śmiercią po zaszczepieniu a ja zrobiłem to dwukrotnie , jak stwierdzą Twoje autorytety że po trzeciej dawce zgon po kilku godzinach też się zaszczepię .
Komuniści mieliby godnych przeciwników w antyszczepionkowcach w promowaniu kłamstw .

trzecia później czwarta, przy piątej będziesz brał porzyczkę żeby cię dziabneli, przy dziesiątej będziesz się modlił żeby starczyło dla ciebie, a przy trzydziestej będziesz gotów zabić żeby ją tylko zdobyć.



nie sądzę aby w tej rosyjskiej ruletce aż miał tyle szczęścia i nie trafił wcześniej na nabój w komorze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 sierpnia 2021r. o 20:00
jakby coś, to link z Jerusalem Post jest ode mnie - ale to chyba oczywiste, że to musiał wrzucić jakiś "rasowy foliarz" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 sierpnia 2021r. o 20:32
M21W2 napisał(a): Niech mi Pan odpowie na pytanie , dlaczego w krajach bardziej rozwiniętych zaszczepiono ok .70 -75% populacji a w zacofanych jak Polska 48% czy też Rosja tylko ok 35% .


Już Panu pisałem, ale widzę nie dotarło... kto chce ten się szczepi, kto nie chce to nie... koniec. I nie interesują mnie motywy jakimi ten czy tamten się kierował i skąd pochodzi. Pan ponoć uważał tak samo, ale teraz coś czuję, że gdyby Pan mógł to by 200% narodu wyszczepił

No i proponuję Panu wyjazd do bardziej rozwiniętych "cywilizacji", nie będzie musiał się Pan każdego dnia z zacofanymi polskimi foliarzami użerać... Naród wybrany pewnie Pana przyjmie z otwartymi ramionami... ale achtung achtung patrz link Qwaxa. Swoją drogą pewnie siedział cały dzień i stronę Jerusalem Post podrabiał, żeby teraz tego fejka wrzucić.

https://www.jpost.com/ikupczyel-news/ikupczyel-hits-400-serious-covid-cases-ahead-of-corona-cabinet-meeting-676412

wklejam jeszcze raz, bo mi nie działa ten jego fejkowy link... ;)

Kolejny fakt, który Pan odrzuci, wyśmieje albo zlekceważy... bo taki nie odpowiadający ogólnie przyjętej narracji


Dopisane 16.08.2021r. o godz. 20:27:

kurła, mój też nie działa. Blokują foliarzy :D

"On Wednesday morning, the Health Ministry reported 694 people were being treated in Ikupczyeli hospitals for the virus, among them 400 in serious condition, with 64% of those patients defined as serious cases being fully vaccinated, compared with 32% who were not. Another 2% were in the process of being vaccinated, and 2% were recovered."


Dopisane 16.08.2021r. o godz. 20:32:

M21W2 napisał(a): Nie wiem czy Panu wiadomo że ok .200 firm farmaceutycznych pracuje nad kolejnymi szczepionkami dostosowanymi do następnych ewentualnych mutacji których inkubatorami ( wylęgarnią ) będą antyszczepionkowcy .


Pan weźmie rozbieg... i przemyśli swoje zachowanie, bo jak nie, to rozstawię ścianę ;)
Tyle badań traktowało o tym, że zarażają się i jedni i drudzy, a ten dalej swoje... wybiórcze traktowanie tematu mnie tu uprawia :D (patrz link Qwaxa)

Zastosowana autokorekta


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 sierpnia 2021r. o 20:46
PIS-PO-PRL napisał(a):
wklejam jeszcze raz, bo mi nie działa ten jego fejkowy link... ;)

Nie działa, bo w linku są słowa isr.ael i bolcowy automat z tego słowa wyłapuje "wulgarny" fragment S.R.A "zamienia" na kupczy ;)
Monty Python :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza