Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
~~oby ty zdech niezalogowany
2 września 2021r. o 6:00
~~Żółtawy Wrzos napisał(a): W Niemczech kindergeld jest od zawsze a inflacja niecałe 5%...... To też wina pisu? Poczytajcie wskaźniki w Europie zachodniej... Wiem, wiem zaraz jakiś obrońca zachodu napisze ze ich stać na inflację :). Nie stać.... Nastroje raczej słabe..



Kłamiesz PISi czopku , 2,5 proc. - tyle w maju wyniosła inflacja w Niemczech. Dla naszych zachodnich sąsiadów oznacza to najwyższy wskaźnik od 10 lat, ale daleko mu do naszego. W Polsce ceny rosną prawie dwukrotnie szybciej i wskaźnik inflacji zbliża się do 6 proc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
2 września 2021r. o 6:22
Jak widać i słychać ...ek jedno co potrafi dobrze to KŁAMAĆ

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Czosnek niezalogowany
2 września 2021r. o 6:35
"Drożyzna w Niemczech. Za naszą zachodnią granicą ceny producentów w czerwcu wzrosły aż o 8,5 proc. w stosunku do czerwca 2020, poinformował Federalny Urząd Statystyczny. To największy skok cen w RFN od 1982 roku - informuje niemiecki dziennika "Die Welt". Kłamie powiadasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obatel niezalogowany
2 września 2021r. o 20:39
~~Beżowobrązowy Czosnek napisał(a): "Drożyzna w Niemczech. Za naszą zachodnią granicą ceny producentów w czerwcu wzrosły aż o 8,5 proc. w stosunku do czerwca 2020, poinformował Federalny Urząd Statystyczny. To największy skok cen w RFN od 1982 roku - informuje niemiecki dziennika "Die Welt". Kłamie powiadasz?

U nas butla 11litrowa z gazem kosztowała miesiąc temu 57 zł dzisiaj kosztuje u tego samego sprzedawcy 69 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
2 września 2021r. o 20:46
20 % więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AD niezalogowany
2 września 2021r. o 21:07
Drożyzna to dopiero się rozkręca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Winobluszcz niezalogowany
2 września 2021r. o 22:37
Oby ty zdechł, jest kłamcą i do tego deeebilem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Winobluszcz niezalogowany
3 września 2021r. o 17:25
~~Płomienny Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawy Wrzos napisał(a): W Niemczech kindergeld jest od zawsze a inflacja niecałe 5%...... To też wina pisu? Poczytajcie wskaźniki w Europie zachodniej... Wiem, wiem zaraz jakiś obrońca zachodu napisze ze ich stać na inflację :). Nie stać.... Nastroje raczej słabe..

Niestety łżesz. Inflacja w Niemczech nieco przekracza 3% a u nas 5,2
wiedza z FB? Podaj jakiś link do tego co piszesz? Chodzi mi o Niemcy oczywiście... Ale jakoś konkret a nie ze tam bywam to wiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.