Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedno nowe zakażenie koronawirusem w powiecie, 34 w województwie dolnośląskim
13926
qwax_
15 września 2021r. o 21:39
M21W2 napisał(a):
Dopuszczone szczepionki COVID-19 są bezpieczne i skuteczne.
Poważne problemy z bezpieczeństwem są niezwykle rzadkie.

Według raportu Health Impact News, podsumowującego dane zbierane przez Unię Europejską, od momentu wprowadzenia szczepionek wpłynęło 2 074 410 zgłoszeń dotyczących urazów wywołanych szczepieniami, w tym odnotowano 21 766 ofiar śmiertelnych.


Geniusz intelektu - tak powinny cię tytułować "antyszczepionkowe barany" ;)
Wklejasz, że szczepionki są bezpieczne, a kilka linijek dalej jest informacja, że po szczepionkach było ponad 2 miliony NOP-ów i prawie 22 tysięcy zgonów po szczepieniach!!
W tych 2 milionach spora część to są bardzo poważne skutki uboczne, z zapaleniami mięśnia sercowego, paraliżem twarzy czy utratą wzroku.
Wiadomo też, że ta liczba powikłań jest zdecydowanie zaniżona, bo parcie na bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek uber alles ;)
Tylko taki "ekspert" jak ty nie jest w stanie zrozumieć wklejek, które sam wrzuca.



„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Aralia niezalogowany
15 września 2021r. o 23:08
Pan M to nawet skoczy z wieżowca gdy mu w telewizji powie bardzo ważny "ekspert" że tak trzeba , beznadziejny przypadek , nic nie zrobicie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
16 września 2021r. o 7:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrny Szczypiorek napisał(a): Horban z Simonem prowadzą pro wyszczepieńców , kto prawidłowo wskaże w śród nich Lucjana wygra główną nagrodę

https://www.youtube.com/shorts/96QiJs8qeG0?feature=share


Porównanie mnie do barana jak najbardziej zasadne , bo tylko baran dyskutuje z ciemnikami - nieukami .
Wygrałem !!!!!

Ty to musiałeś najlepsze szkoły kończyć! Pewnie z pięć doktoratów masz z nauk medycznych. No to pozazdrościć. Tylko dlaczego nigdy nie słyszeliśmy o tak wielkim geniuszu w naszej okolicy? Ukrywałeś się do tej pory? Między baranami się schowałeś i nic ciebie nie wyróżniało? No to rzeczywiście geniusz z ciebie :)
Lucek, mędrzec z Ocic! A w Ocicach wiedzą, że geniusza mają? Może z wójtem trzeba pogadać, bo taki skarb w gminie to też nie byle co!

Niewyszczepionym baranom życzę miłego dnia! I smacznej kawki z rana. A Lucek? Lucek musi trzymać poziom intelektualny i pewnie już podłączony do telewizorni. Na kilku kanałach równocześnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
16 września 2021r. o 7:48
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Rogownica niezalogowany
16 września 2021r. o 8:11
~~Słomkowa Aralia napisał(a): Pan M to nawet skoczy z wieżowca gdy mu w telewizji powie bardzo ważny "ekspert" że tak trzeba , beznadziejny przypadek , nic nie zrobicie


Przecież to jest człowiek o rozumowaniu 4 letniego dziecka nie ma się na czym rozwodzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 września 2021r. o 16:32
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Dopuszczone szczepionki COVID-19 są bezpieczne i skuteczne.
Poważne problemy z bezpieczeństwem są niezwykle rzadkie.

Według raportu Health Impact News, podsumowującego dane zbierane przez Unię Europejską, od momentu wprowadzenia szczepionek wpłynęło 2 074 410 zgłoszeń dotyczących urazów wywołanych szczepieniami, w tym odnotowano 21 766 ofiar śmiertelnych.


Geniusz intelektu - tak powinny cię tytułować "antyszczepionkowe barany" ;)
Wklejasz, że szczepionki są bezpieczne, a kilka linijek dalej jest informacja, że po szczepionkach było ponad 2 miliony NOP-ów i prawie 22 tysięcy zgonów po szczepieniach!!
W tych 2 milionach spora część to są bardzo poważne skutki uboczne, z zapaleniami mięśnia sercowego, paraliżem twarzy czy utratą wzroku.
Wiadomo też, że ta liczba powikłań jest zdecydowanie zaniżona, bo parcie na bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek uber alles ;)
Tylko taki "ekspert" jak ty nie jest w stanie zrozumieć wklejek, które sam wrzuca.




Tak to bywa jak dyskutuje dwóch a w połowie dyskusji wkracza do akcji qwax - wkleiłem antyszczepionkowcowi z którym dyskutowałem link z oficjalnej strony EMA o szczepionkach .

Zacytowałem fragment z jego linku o NOP i zgonach nie mając dowodu że mogą być nieprawdziwe uznałem że są .
https://m.pch24.pl/2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien/?fbclid=IwAR1R9T9Hbqy7kd01mGRpkxRBAuh98VoI7owiEoO1WEAi4giy565TutVn_x4

Ty i Tobie podobni kwestionujecie wszystkie dane oficjalne , piszesz a nie przedstawiasz dowodów , nie bierzesz pod uwagę
powikłań po covidzie a co najważniejsze ofiar śmiertelnych .
Dla Ciebie nie istnieje za i przeciw , widzisz tylko negatywne strony ,- " genialny ekspercie " , o intelekcie nie wspominając .

Wg Światowej Organizacji Zdrowia oficjalnie podawana liczba ofiar pandemii COVID-19 jest poważnie zaniżona. Liczba osób, których śmierć była, pośrednio lub bezpośrednio, spowodowana pandemią może być dwa, trzy razy wyższa .

Dla mnie nie jest to żadna informacja , Ty powyższym wpisem pokazujesz że łykasz wszystkie info które jest wygodne dla antyszczepionkowców . tacy już jesteście .

Doszliśmy do momentu, gdy przeciwnicy szczepień raczej już nie dadzą się przekonać. Nie spotkałem tu pacjenta, który zmądrzał, zmienił zdanie, a wręcz przeciwnie. Rodzina jednego ze zmarłych, który był przeciwnikiem szczepień, chciała usunięcia z karty zgonu informacji o COVID-19. Twierdzili, że pandemia to spisek, a takiej choroby nie ma - opowiada lekarz.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2021r. o 16:56
M21W2 napisał(a): Wg Światowej Organizacji Zdrowia oficjalnie podawana liczba ofiar pandemii COVID-19 jest poważnie zaniżona. Liczba osób, których śmierć była, pośrednio lub bezpośrednio, spowodowana pandemią może być dwa, trzy razy wyższa .


To pewnie temu w UK i w USA musieli metodę liczenia zmienić i przestali liczyć tych którzy w np wypadkach zginęli i w innych dziwnych okolicznościach. Pewnie Pan nie słyszał jakie dziwne przypadki na konto "covidu" zaliczali.
Ale to tylko foliarskie baśnie i legendy. Proszę zignorować mój post :D



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z dedykacja dla covidian niezalogowany
16 września 2021r. o 18:03
Oooo, to geniusz covidowy
Nic nie włożysz mu do głowy
Czego Horban z Simonem pospołem
Nie wymyślili z mozołem

Żadnej myśli w anty- tonie
Czaszka jego nie pochłonie
Czip pilnuje tu "porządku"
Stąd za grosz w nim jest rozsądku

Pięć kanałów sączy treści
Gdzie to ludzka głowa zmieści?
Nic się nie martw, spoko głowa
To jest czaszka covidowa

To preparat czary czyni
Czaszka większa już od dyni
Coraz więcej wieści mieści
O bezwartościowej treści

I tak sączą dniem i nocą
Aż się covidianie pocą
Zaraz będzie czwarta fala
I znów męczy nocna mara

Nocne mary już od roku
Męczą, krzyczą - Ani kroku!
Straszny wirus wciąż się czai
Z czwartej, piątej, szóstej fali

Ich nadzieja w preparacie
Bez tego wciąż robią w gacie
Choć preparat słabo działa
Podstawiają swoje ciała

I wciąż wierzą propagandzie
Nawet jak idzie po bandzie
I bezsensy wciąż łykają
Które w TV im podają

Kiedy otrzeźwienie przyjdzie?
Jak preparat bokiem wyjdzie
Ale wtedy próżne żale
Lepiej było nie brać wcale











Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza