Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy zakład produkcyjny TECHNONICOL oficjalnie otwarty, burmistrz Nowogrodźca dumny, że udało się pozyskać rosyjskiego inwestora
~~Ciemnoszary Dąb niezalogowany
15 września 2021r. o 21:34
~~Biała Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): A dlaczego mój komentarz zniknął?

Może coś "nakłamałeś", że hałas i smród. Nie wiem nie widziałem twojego komentarza zapytaj redaktoruf co było nie tak.
PS
cała Polska jest dumna z burmistrza

Napisałem, że jeszcze nie było otwarcia, a ludzie już wracają do poprzednich zakładów


No co ty przecież napisano a to prawda i tylko prawda jest:
~~Kazimierz napisał: napisał(a): Pracownicy TECHNONICOL w Wykrotach z dużymi emocjami czekali na dzień oficjalnego otwarcia fabryki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Pysznogłówka niezalogowany
15 września 2021r. o 21:40
~~Bolecnauta napisał(a): Brawo Panie Burmistrzu

Łubu dubu, łubu dubu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Alstremeria niezalogowany
16 września 2021r. o 7:08
A ile ruski płaci, tyle co cała reszta na strefie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Wykrot niezalogowany
16 września 2021r. o 7:53
Z komina unosi się fajny lekko niebieskawy dym... Ciekawe jaki wpływ ma na środowisko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
16 września 2021r. o 8:27
Ile kopiejek za godzine rabotu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
16 września 2021r. o 11:05
Oni w rublach płacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kort niezalogowany
16 września 2021r. o 11:34
Wcześniej ktoś pisał, że ludzie się już stamtąd zwalniają a firma jeszcze nie ruszyła na dobre. Ktoś coś wie? Miałem zamiar aplikować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Klon niezalogowany
16 września 2021r. o 11:38
200 polskich roboli da dla ruskiego kapitału wyrobic 45mln zlotych no i wiadomo ze jakby polak mial taką fabryke to by mu sie nie opłacało a tamtym sie opłaca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza