Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy zakład produkcyjny TECHNONICOL oficjalnie otwarty, burmistrz Nowogrodźca dumny, że udało się pozyskać rosyjskiego inwestora
~~Złocista Cynia niezalogowany
16 września 2021r. o 12:18
Ja lubię jak redaktor operuje tymi wielkimi kwotami typu ile milionów będzie kosztować firmę postawienie nowego zakładu, albo ile milionów rocznie będzie na nim zarabiać. Taka fiksacja na punkcie wielkich liczb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Cynia niezalogowany
16 września 2021r. o 12:27
~~Mieszkaniec Wykrot napisał(a): Z komina unosi się fajny lekko niebieskawy dym... Ciekawe jaki wpływ ma na środowisko?

Przecież to oczywiste, że żaden nikt by przecież nie chciał takiego co ma jakiś negatywny wpływ. Przecież to wszystko dla naszego dobra. No i paru gastarbajterów będzie mogło zarobić przy okazji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~podatnik niezalogowany
16 września 2021r. o 13:05
Krew mnie zlewa jak czytam że Relich jest dumny z nowego ruskiego zakładu ,14 lat rządzi i to jest chyba 2 czy 3 inwestycja za jego kadencji gdzie inne strefy mają po kilkanaście inwestycji w tym samym czasie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Tamaryszek niezalogowany
16 września 2021r. o 15:20
~~Kort napisał(a): Wcześniej ktoś pisał, że ludzie się już stamtąd zwalniają a firma jeszcze nie ruszyła na dobre. Ktoś coś wie? Miałem zamiar aplikować.

Działą o dmarca,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
16 września 2021r. o 17:16
~~Kort napisał(a): Wcześniej ktoś pisał, że ludzie się już stamtąd zwalniają a firma jeszcze nie ruszyła na dobre. Ktoś coś wie? Miałem zamiar aplikować.


Ja to pisałem, pracuje na strefie, kilka osób, które odeszły tam pracować, już wróciło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Jaskier niezalogowany
16 września 2021r. o 20:41
~~Biała Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kort napisał(a): Wcześniej ktoś pisał, że ludzie się już stamtąd zwalniają a firma jeszcze nie ruszyła na dobre. Ktoś coś wie? Miałem zamiar aplikować.


Ja to pisałem, pracuje na strefie, kilka osób, które odeszły tam pracować, już wróciło

Tzn. że coś tam jest nie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Powiesi si w ku niezalogowany
16 września 2021r. o 20:57
~~Woskowożółty Jaskier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kort napisał(a): Wcześniej ktoś pisał, że ludzie się już stamtąd zwalniają a firma jeszcze nie ruszyła na dobre. Ktoś coś wie? Miałem zamiar aplikować.


Ja to pisałem, pracuje na strefie, kilka osób, które odeszły tam pracować, już wróciło

Tzn. że coś tam jest nie tak.


Daj pokój nie widzisz że to de*bil . Wybudowali firmę tam gdzie odsetek niekumatych katolików jest największy .
I ...e krygują się , 2400 na rękę za 240 godzin to nigdy , ale 3 tysi za 300 godz. i darmowy obiad to zawsze.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Krzewuszka niezalogowany
16 września 2021r. o 20:59
Co nas obchodzi ile inwestor wyda na budowę. Powiedz ile wpłynie do budżetu i co my mieszkańcy będziemy z tego mieli. Jak słyszę to mnie trafia. Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza