Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy zakład produkcyjny TECHNONICOL oficjalnie otwarty, burmistrz Nowogrodźca dumny, że udało się pozyskać rosyjskiego inwestora
~~Płowożółta Krzewuszka 16 września 2021r. o 21:00
~~Płowożółta Krzewuszka napisał(a): Co nas obchodzi ile inwestor wyda na budowę. Powiedz ile wpłynie do budżetu i co my mieszkańcy będziemy z tego mieli. Jak słyszę to mnie trafia. Żenada.

Mój sukces, mój sukces, mój sukces.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rodzic 16 września 2021r. o 21:23
~~Płowożółta Krzewuszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowożółta Krzewuszka napisał(a): Co nas obchodzi ile inwestor wyda na budowę. Powiedz ile wpłynie do budżetu i co my mieszkańcy będziemy z tego mieli. Jak słyszę to mnie trafia. Żenada.

Mój sukces, mój sukces, mój sukces.

Relich ty się lepiej zajmij budową chodnika w Zebrzydowej bo 14 lat już niby rządzisz a dzieci ciągle chodzą poboczem ruchliwej drogi 357 do Szkoły w Nowej Wsi .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Miłorząb 17 września 2021r. o 8:10
~~Ciemnoczerwony Klon napisał(a): 200 polskich roboli da dla ruskiego kapitału wyrobic 45mln zlotych no i wiadomo ze jakby polak mial taką fabryke to by mu sie nie opłacało a tamtym sie opłaca.
Wełna w hurtowniach poszła w gorę 40% plus zwolnienie z podatku dochodowego na 25lat to te 45mln jest mocno zaniżone. Trudno już znalezć w hurtowniach materiały budowlane polskich producentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klon 17 września 2021r. o 16:44
A te dwie dziewczyny to kto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dewfr 19 września 2021r. o 10:54
Dobrze płacą???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 21 września 2021r. o 7:30
Jedna pani chciała tam zostac prokurentka to powiedzieli ,że jest za brzydka ,a zarobek 2390 na rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza