Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala w natarciu, trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2021r. o 10:08
hahaha...
Lucek TV?

dobreeeeeee...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 września 2021r. o 11:18
Jedyne obiektuwne media ;)
Tylko w nich 50% w izraelu to sukces, a 50% w bułgarii to porażka.
Bo połowy nigdy nie są równe :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2021r. o 12:48
ciekawe to co przywołujesz z jedynie słusznej TVLucuś...;D

''Tylko w nich 50% w izraelu to sukces, a 50% w bułgarii to porażka.''

czyżby Lucuś chwalił Żydów? trochę to dziwne znając ''ideologię '' jego wnusia i jego ''patriotyczne '' zapędy ...hahaha

oj ...zaraz mnie tu ''obszczeka'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 września 2021r. o 16:13
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bananowy Wiciokrzew napisał(a): Taak czwarta fala już się zaczęła, tylko dzisiaj czytam o czwartej czy piątej osobie która zdrowa młoda wysportowana umiera nagle , taka śmierć łóżeczkowa u dorosłych ,to tylko osoby znane
a ile musi być takich zgonów osób zwykłych nie znanych ,oczywiście na pewno dlatego że był nie wyszczepiony , prawda panie Lucjanie

https://esanok.pl/2021/odszedl-32-letni-hokeista-zmarl-we-snie-00e2mp.html?fbclid=IwAR3U1yLCfCdEQbNkbR5Uz1YtYXFU9Xg5Y75_abzLNsyLiH9QtUCSyCjvRbM

Ten hokeista i tak by z pewnością umarł, a szczepionka wydłużyła mu o kilka miesięcy życie.
Na Lucek TV mówili ;)



Qwax pamiętasz jak to jeden nawiedzony celebryta forumowy wszędzie widział faszystów , w każdym marszu niepodległości maszerowali sami faszyści
Teraz Ty i pozostali antyszczepionkowcy idziecie w jego ślady , dla was nawiedzonych każdy zgon będzie z winy szczepionki .




Dopisane 23.09.2021r. o godz. 16:13:

PIS-PO-PRL napisał(a): Jedyne obiektuwne media ;)
Tylko w nich 50% w izraelu to sukces, a 50% w bułgarii to porażka.
Bo połowy nigdy nie są równe :D


Coś się Panu z tymi 50 % poplątało , mógłby Pan jaśniej , przez szczepionkę nie kumam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 września 2021r. o 16:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bananowy Wiciokrzew napisał(a)

Qwax pamiętasz jak to jeden nawiedzony celebryta forumowy wszędzie widział faszystów , w każdym marszu niepodległości maszerowali sami faszyści
Teraz Ty i pozostali antyszczepionkowcy idziecie w jego ślady , dla was nawiedzonych każdy zgon będzie z winy szczepionki .


ty tu kmiocie nie świruj ...
to twoi chronili pod swoim pisdzielskim parasolem niejakiego Bąkiewicza i skazanego kilka dni temu faszystę Międlara...

teraz dupku dla ciebie antyszczepinkowcy i nawiązywanie do nich to postawa faszystowska?
twoja głupota zatacza coraz szersze kręgi ...

podałbym ci sporo przykładów jakie obecna twoja ukochana władza wprowadza wzorem Adolfa ale ty tępaku nigdy tego byś nie ogarnął...

a ty co tu niedawno ''prezentowałeś''?
kto jak nie ty pisałeś min .o przymusie szczepień?
ty ...niby wolnościowiec ...

taki z ciebie wolnościowiec jak ze mnie ''komuch''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 września 2021r. o 16:20
M21W2 napisał(a): nie kumam .


wiem

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 września 2021r. o 16:24
Horus napisał(a): ciekawe to co przywołujesz z jedynie słusznej TVLucuś...;D

''Tylko w nich 50% w izraelu to sukces, a 50% w bułgarii to porażka.''

czyżby Lucuś chwalił Żydów? trochę to dziwne znając ''ideologię '' jego wnusia i jego ''patriotyczne '' zapędy ...hahaha

oj ...zaraz mnie tu ''obszczeka'' :D



Januszku od "obszczekiwania " jesteś mistrzem , gdzie mi do Ciebie .
Znów zaszczekałeś na wnuka , pisałem Tobie , jak tu na forum krytykując Ciebie pisali o Twojej córce uznałem to za prostactwo i głupotę tego co to robił , Ty prostaku nadal masz z tym problem .
Januszku nie jest to przywoływanie z TV Lucuś , Panu PRL szkodzi " kawusia ".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
23 września 2021r. o 16:25
https://www.o2.pl/biznes/wpadka-andrzeja-dudy-w-usa-urzad-prezydenta-rp-to-smutny-kabaret-6686237915630560a

smutny pisowski kabaret
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza