Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Wrócił Donald - wracamy do gry" mówi na spotkaniu lokalnej Platformy Obywatelskiej przewodnicząca Urszula Magryś
235
ladaco
24 września 2021r. o 12:29
Jaki jest szczyt pantoflarstwa ?
Gdy starasz sie zostać premierem 38 milionowego a teściowa pisze Ci smsem co masz robić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz Siemoniak niezalogowany
24 września 2021r. o 12:37
Jest jeszcze lepiej .
alkoholu nie piłem .
z posłami PIS nie rozmawiałem .
rozmawiałem z jednym ministrem i jego żoną .
Więcej grzechów nie pamiętam .
Proszę o rozgrzeszenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jachira niezalogowany
24 września 2021r. o 12:42
Qurwa ale jaja .Uśmiałem się jak nigdy . I taki człowiek były minister ds. obrony kala się przed Her Kundlem. Ludzie kto tam jest w tym peło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~greg niezalogowany
24 września 2021r. o 12:43
ladaco napisał(a): Jaki jest szczyt pantoflarstwa ?
Gdy starasz sie zostać premierem 38 milionowego a teściowa pisze Ci smsem co masz robić


Frau Teściowa - Schwiegermutter rządzi w PO, coś jak Merkel, tyle, że bardziej rodzinnie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beka z POmylonych niezalogowany
24 września 2021r. o 20:36
Łubu dubu,niech nam żyje prezes naszego klubu ,niech zyje nam , to pisałem ja Tomasz Siemoniak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
24 września 2021r. o 21:23
Faktycznie Tomka przywrócę Mamo, ale Borysław nadal milczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiS niezalogowany
24 września 2021r. o 23:39
Sondaż dla "GW" i OKO.press. PiS liderem, KO w tyle

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, niekwestionowane zwycięstwo odniosłoby Prawo i Sprawiedliwość. Jak informuje Ipsos, partia Jarosława Kaczyńskiego mogłoby liczyć na 35 proc. głosów. Wynik ten wskazuje na dwupunktowy wzrost poparcia względem badania z kwietnia.

Drugie miejsce należy do Koalicji Obywatelskiej, na którą zagłosowałoby 24 proc. wyborców. To oznacza dwucyfrową przewagę partii rządzącej. Ostatnie badanie Ipsos przeprowadził jednak jeszcze przed powrotem Donalda Tuska do krajowej polityki, więc wynik ten oznacza wzrost o 6 pkt. proc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
25 września 2021r. o 8:58
To się porobiło , łysy dżentelmen ustąpił Rudemu miejsca ,
A tu kop …………D

Teściowa Tuska rozstrzygnęła o losach Budki? PO stawia szefowi klubu ultimatum
Teściowa Donalda Tuska zdecydowała: Borys Budka i Tomasz Siemoniak zostają w Platformie, bo to "pozytywne chłopaki". Stan gry jest taki: Siemoniak nie straci funkcji wiceprzewodniczącego PO, Budka walczy o stanowisko szefa klubu parlamentarnego. Ma szansę, ale partia domaga się głośnych przeprosin. Kac po imprezie u Roberta Mazurka trwa już tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.