Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie, 88 na Dolnym Śląsku, 2085 w Polsce, 99% hospitalizowanych to niezaszczepieni
20886
#Jurko61 nieaktywny
15 października 2021r. o 21:21
~~Starozłoty Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Nikt cię nie zmusza , a mam nadzieję iż nie urażę twego ego ,
Żyjemy na jednej planecie , i nie chciałbym byśmy przez niekontrolowane opuszczenie laboratorium wirus Covid
Nas przetrzebił , jak to była pani premier Kopacz powiedziała Dinozaury wyginęły zabite kamieniami ,
A nas załatwi COVID .Dopisane 15.10.2021r. o godz. 21:05:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bodziszek napisał(a): Jurko, ty chyba jesteś rehabilitowany, bo tak z twojego wpisu to wygląda. A gdzie miałeś rehabilitację?

Przedstaw się bym wiedział z kim mam przyjemność ???

No przyjemność to za dużo :) Zwłaszcza, jak się z doktorem rehabilitowanym rozmawia, a doktor nie wie o co się go pyta.
Wo bist du? In deiner Heimat? Oder in Polen?

Leider in meine Heimat , mit Polen habe ich nicht viel zu tun , aber trotzdem interessiert mich wie entwickelt sich mein alte Heimat , wenigstens habe ich proportional zum der Zeit wo ich in Polen gelebt habe anderen Bild, Polen hat sich stark entwickelt, starke Land ist nur dann wenn solche Menschen wie Kaczynski als Regierungschef der PiS Partei nicht auf Knie geht.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 października 2021r. o 21:24
Jurko61 napisał(a): PRL -ku jeżeli mi odpowiesz czy 11 lekarzy w tym 4 doktorów rehabilitowanych i zaplecze medyczne w liczbie 37 osób ukończyli uniwerki w Niemczech oraz część w Londynie (3) oraz jedna w USA razem się zaszczepili ,
popierają i namawiają szczepień , są niezrównoważeni ????


ale że co... Tylko tylu znalazłeś? Na całe USA jednego?
eeee coś czuję że z Tobą lepszy ubaw będzie niż z Panm Luckiem... Jureczku :D

Jurko61 napisał(a): I co ciekawe do żadnego z zaszczepionych , z moją całą tu przebywającą rodziną nikt nie jest
tak negatywnie nastawiony jak PRL-ek i Janusz do Lucjana.


a co do tego mają szczepienia?
Ty to ten mniej ogarnięty brat jesteś coś czuję ;)

szukaj lepiej tego co nas łączy... jak znajdziesz to się odezwij... ale jutro, dzisiaj już nie zawracaj gitary ;)

Jureczku ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Bodziszek niezalogowany
15 października 2021r. o 21:42
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Nikt cię nie zmusza , a mam nadzieję iż nie urażę twego ego ,
Żyjemy na jednej planecie , i nie chciałbym byśmy przez niekontrolowane opuszczenie laboratorium wirus Covid
Nas przetrzebił , jak to była pani premier Kopacz powiedziała Dinozaury wyginęły zabite kamieniami ,
A nas załatwi COVID .Dopisane 15.10.2021r. o godz. 21:05:Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bodziszek napisał(a): Jurko, ty chyba jesteś rehabilitowany, bo tak z twojego wpisu to wygląda. A gdzie miałeś rehabilitację?

Przedstaw się bym wiedział z kim mam przyjemność ???

No przyjemność to za dużo :) Zwłaszcza, jak się z doktorem rehabilitowanym rozmawia, a doktor nie wie o co się go pyta.
Wo bist du? In deiner Heimat? Oder in Polen?
Leider in meine Heimat , mit Polen habe ich nicht viel zu tun , aber trotzdem interessiert mich wie entwickelt sich mein alte Heimat , wenigstens habe ich proportional zum der Zeit wo ich in Polen gelebt habe anderen Bild, Polen hat sich stark entwickelt, starke Land ist nur dann wenn solche Menschen wie Kaczynski als Regierungschef der PiS Partei nicht auf Knie geht.[/c}

Ja! Alles Klar! So, was sagst Du dazu?



Deutschland, Deutschland uber Alles?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Gynostemma niezalogowany
15 października 2021r. o 22:23
~~Starozłoty Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bodziszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Nikt cię nie zmusza , a mam nadzieję iż nie urażę twego ego ,
Żyjemy na jednej planecie , i nie chciałbym byśmy przez niekontrolowane opuszczenie laboratorium wirus Covid
Nas przetrzebił , jak to była pani premier Kopacz powiedziała Dinozaury wyginęły zabite kamieniami ,
A nas załatwi COVID .Dopisane 15.10.2021r. o godz. 21:05:Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bodziszek napisał(a): Jurko, ty chyba jesteś rehabilitowany, bo tak z twojego wpisu to wygląda. A gdzie miałeś rehabilitację?

Przedstaw się bym wiedział z kim mam przyjemność ???

No przyjemność to za dużo :) Zwłaszcza, jak się z doktorem rehabilitowanym rozmawia, a doktor nie wie o co się go pyta.
Wo bist du? In deiner Heimat? Oder in Polen?
Leider in meine Heimat , mit Polen habe ich nicht viel zu tun , aber trotzdem interessiert mich wie entwickelt sich mein alte Heimat , wenigstens habe ich proportional zum der Zeit wo ich in Polen gelebt habe anderen Bild, Polen hat sich stark entwickelt, starke Land ist nur dann wenn solche Menschen wie Kaczynski als Regierungschef der PiS Partei nicht auf Knie geht.[/c}

Ja! Alles Klar! So, was sagst Du dazu?








Deutschland, Deutschland uber Alles?


??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
15 października 2021r. o 22:28
~~Słomkowa Jasnota napisał(a): muzyk Bart Sosnowski (38), pływaczka Małgorzata Gembicka (36), raper Michał Banaszek (37), hokeista Dawid Słowakiewicz (37), dziennikarka E. Bienczak (37), lekkoatleta Damian Grzela (37), aktor Paweł Czajor (38), piłkarz Grzegorz Olech (37). Wiemy o nich, bo byli znani.

Nigdy o nich nie słyszałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
15 października 2021r. o 22:41
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): PRL -ku jeżeli mi odpowiesz czy 11 lekarzy w tym 4 doktorów rehabilitowanych i zaplecze medyczne w liczbie 37 osób ukończyli uniwerki w Niemczech oraz część w Londynie (3) oraz jedna w USA razem się zaszczepili ,
popierają i namawiają szczepień , są niezrównoważeni ????


ale że co... Tylko tylu znalazłeś? Na całe USA jednego?
eeee coś czuję że z Tobą lepszy ubaw będzie niż z Panm Luckiem... Jureczku :D

Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): I co ciekawe do żadnego z zaszczepionych , z moją całą tu przebywającą rodziną nikt nie jest
tak negatywnie nastawiony jak PRL-ek i Janusz do Lucjana.

a co do tego mają szczepienia?
Ty to ten mniej ogarnięty brat jesteś coś czuję ;)

szukaj lepiej tego co nas łączy... jak znajdziesz to się odezwij... ale jutro, dzisiaj już nie zawracaj gitary ;)

Jureczku ;)


PRL-ku szacunek , ty to jesteś ogarnięty chłopino , kuźwa jak mi zaimponowałeś ho ho ho.
Mocne argumenty przedstawiasz , pewnie czytasz ze zrozumieniem , bo nie wiem do czego przykleić ??
Na całe USA jednego???
To do tego mają szczepienia iż Lucjan jest za , do krytyki się dokładasz, i negatywnie określasz
Więc poprosiłem o skomentowanie , podając przykład nie wymyślony jak Tuska Polexit .
A taki twardziel jak ty PRL-ku / prawdziwy mężczyzna / nie lawirant , konkretami sypnie na temat szczepionek .
A tu ??? Zonk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 października 2021r. o 22:50
Jak nie jednemu tłumaczyć to teraz drugiemu... co za ludzie.
Chyba bracia ;)
Zapytaj Lucjana, bo mi się po raz enty tego pisać nie chce.

i znowu Tusk... czyli to chyba jakieś zboczenie :D

to mówisz że co nas łączy? znalazłeś już? :D


Dopisane 15.10.2021r. o godz. 22:50:

aaa... wróć
nie pytaj brata
on "nie kuma"
nie było tematu :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Jasnota niezalogowany
16 października 2021r. o 0:16
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): To walka z wiatrakami , nie chcą się szczepić /choć nam zaszczepiony w pewnym stopniu nie pasuje ,

Bardzo ciekawy ten waż Attali , dbał o własne cztery litery ja Donald Tusk .


A nam niezaszczepionym może nie odpowiadać wasze zaszczepienie, wasze coraz to durniejsze obostrzenia i ogólny brak logiki czy mamy się podporządkować?

A o Tusku wspomniałeś w ramach łączenia ludzi czy to takie zboczenie, że tak często o nim wspominasz?




Przypuszczam że logiki to brak klubowi antyszczepionkowemu , szarlatani antyszczepionkowi
chcą się wypromować więc lepszej okazji
nie doczekają , PRL -ku jeżeli mi odpowiesz czy 11 lekarzy w tym 4 doktorów rehabilitowanych i zaplecze medyczne w liczbie 37 osób ukończyli uniwerki w Niemczech oraz część w Londynie (3) oraz jedna w USA razem się zaszczepili ,
popierają i namawiają szczepień , są niezrównoważeni ????
Nie mają pojęcia ???
I co ciekawe do żadnego z zaszczepionych , z moją całą tu przebywającą rodziną nikt nie jest
tak negatywnie nastawiony jak PRL-ek i Janusz do Lucjana.

Oj naiwny człowieku ,myślisz że Ci lekarze prawdziwy sobie preparat wszczepili a nie sól fizjologiczną ,jest tajemnicą poliszynela że lekarze oraz ważne osoby nie przyjmują prawdziwych szczepionek .U nas był taki lekarz który zaszczepił się przed kamerami nabijając się przy tym z ludzi nie chcących się szczepić , dwa dni później już nie żył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza