Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Aż osiem nowych zakażeń koronawirusem w powiecie, jedna osoba zmarła
~~Brudnożółty Starzec niezalogowany
22 października 2021r. o 9:06
Ludzie otwórzcie oczy bo jesteście w swoim pojmowaniu świata co najmniej 100 lat do tyłu.
Nie ma już żadnej lewicy ,nie ma już żadnej prawicy .Jest globalna elita która dla ratowania walącej się światowej gospodarki a co za tym idzie swojej pozycji , walącej się gospodarki do czego sama notabene doprowadziła ,postanowiła zburzyć wszystko i na tych gruzach zbudować nowy ład oczywiście z korzyścią dla siebie .W tym nowym ładzie ma być ograniczona liczba ludności do około 50 % aktualnego stanu , system finansowy wyłącznie elektroniczny , totalna kontrola każdego , pozbycie się jednostek naj mniej przydatnych dla nowego ładu czemu służy pseudo pandemia i związane z nią wyszczepiania ,a tych co pozostaną poddanie totalnej kontroli i uzależnienie od systemu .I nie jest to żadna teoria spiskowa bo otwarcie już do tego się przyznają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 9:17
Mówiąc o lewactwie, mam na myśli tych, którzy "dla dobra ludzkości", chcą nas wszystkich wziąć za pysk. No i tych, którzy mają złudną nadzieję, że się przy nich upasą. Taki od zawsze był zamysł "lewicy", i nic w tym aspekcie się nie zmieniło. A że stoją za tym tłuste misie? To też żadne odkrycie. A kto Lenina trzymał w Poroninie? On też był tylko narzędziem możnych tego świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ale jaja niezalogowany
22 października 2021r. o 10:54
Ciekawe czy Niedzielski będzie odsiadywał potencjalny wyrok w Zarębie?
Lucek będzie mógł mu paczki wozić :)
https://nczas.com/2021/10/21/niedzielski-bedzie-siedzial-groza-mu-3-lata-wiezienia/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
22 października 2021r. o 11:12
~~Ale jaja napisał(a): Ciekawe czy Niedzielski będzie odsiadywał potencjalny wyrok w Zarębie?
Lucek będzie mógł mu paczki wozić :)
https://nczas.com/2021/10/21/niedzielski-bedzie-siedzial-groza-mu-3-lata-wiezienia/

Tylko 3 lata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 października 2021r. o 16:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):

Mówiąc o lewactwie, mam na myśli tych, którzy "dla dobra ludzkości", chcą nas wszystkich wziąć za pysk. No i tych, którzy mają złudną nadzieję, że się przy nich upasą. .


czyli określając mnie mianem ''lewaka'' uważasz że ja chcę cię ''wziąsć za pysk'' a przy tym się ''upaść''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 października 2021r. o 23:14
Jestes lewak bo masz tendencje do zginania karku przed kazdym, kto nie z Polski. Taki internacjonalista , kiedys za zsrr, teraz za ue.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 października 2021r. o 6:44
wiesz że coraz bardziej durne wypowiedzi tu wklejasz?
bo na jakiej podstawie ''jasnowidzu'' twierdzisz że byłem za ZSRR?
opamiętaj się i postaraj opuścić ''ciemną dolinę'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
23 października 2021r. o 7:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.