Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziewięć osób zakażonych koronawirusem w ciągu ostatniej doby w powiecie bolesławieckim, jedna osoba zmarła
14240
M21W2
21 października 2021r. o 18:09
Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucuś niegrzeczny niezalogowany
21 października 2021r. o 19:11
M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Lucuś, nie obrażaj ludzi, bo to nieładnie. Czy ja mam ciebie też nazywać imbecylem?
A patrząc na twoje wpisy nie byłoby problemu, żeby znaleźć na to potwierdzenie.
Stary jesteś, a niegrzeczny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
21 października 2021r. o 19:42
~~Lucuś niegrzeczny napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Lucuś, nie obrażaj ludzi, bo to nieładnie. Czy ja mam ciebie też nazywać imbecylem?
A patrząc na twoje wpisy nie byłoby problemu, żeby znaleźć na to potwierdzenie.
Stary jesteś, a niegrzeczny!



Wcześniejsze posty przeczytaj a przekonasz się że to ty a nie lucuś jesteś imbecylem , jest to odpowiedź dla synka trepa , jemu z wiadomych powodów nie zwrócisz uwagi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksyea niezalogowany
21 października 2021r. o 19:46
M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Słuchaj kondonku... jak chcesz to sie szczep nawet w g ł u p i e czoło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 października 2021r. o 19:49
Horus uwielbia pyskówki , obaj nic na temat tylko Lucuś to , Lucuś tamto , jak dzieci w piaskownicy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
21 października 2021r. o 19:53
M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Słuchaj no ty...
To jest wolny kraj i jakiś wiejski głupek nie będzie mi mówił co mam robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 19:54
~~Ksyea napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Słuchaj kondonku... jak chcesz to sie szczep nawet w g ł u p i e czoło.

Dobre hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 19:55
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ojej Horus napisał wreszcie prawdę , na wschodzie imbecyle mądrzeją , rośnie tam liczba szczepień i tych co mówią jaka , jaki ja byłem głupi /a , zrozumieli jak ich i ich rodziny to świństwo dopadło .
Imbecyle z forum bolca do tego nie dorośli .

Słuchaj no ty...
To jest wolny kraj i jakiś wiejski głupek nie będzie mi mówił co mam robić.

I w punkt szacunek za komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.