Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy rekord IV fali! W Polsce rekordowa liczba nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, z powodu COVID-19 zmarło 460 osób
~~Lucuś globtroter niezalogowany
25 listopada 2021r. o 19:32
Lucuś, ty to jesteś fajny gość :) Raz Afryka, raz Izrael, raz Singapur, a wszędzie twoje covidiańskie dogmaty walą się w gruz. To gdzie teraz lecisz? Może założyć biuro podróży "Lucek cvovid travel" - nur fuer dreimal geimpft. Jureczek ci pomoże, a nawet niemieckie maski superkosmiczne załatwi dla klientów, żeby mogli betreten do twojego biura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jukka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 19:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Jukka napisał(a): https://pch24.pl/stop-segregacji-wesprzyj-promocje-akcji-i-pomoz-nam-dotrzec-do-jak-najwiekszej-liczby-polakow/



Ja zebrałem 124345 podpisów , potrzebuje Twojego wsparcia - 1000- 2000- 3000 .
Muszę zebrać więcej podpisów .


Lucjan, dzięki za propagowanie wpisu. Fajny chłop jesteś, skomentuj jeszcze dzisiaj co najmniej raz i możesz rano przy kawie. Dzięki, bo myślałem, że ty tak naprawdę covidianin jesteś, a widzę że przekomarzasz się dla żartu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 19:49
Qwax , prawdą jest to co ja napisałem , prawdą jest też to co Ty napisałeś .
Polska sprzedaje miliony szczepionek .
Polska przekazuje miliony szczepionek biednym krajom , np, Wietnamowi ok . 900 tyś .Rwandzie - 300 tyś .Tajwan - 400 tyś . Uzbekistanowi - 460 tyś .- Kenii - 400 tyś .
Dobre wiadomości , cała UE , przesyła darmowe szczepionki w geście solidarności z biednymi .

Biedni ale nie głupi jak prawie połowa Polaków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Fasola niezalogowany
25 listopada 2021r. o 19:54
Dokładnie "mądrzy niezaszczepieni" leża na Śluzowej - kwartały po lewej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie do Lucka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 19:57
Lucuś, ma pytanie: Kto jest głupi - ten, co nie potrafi zrozumieć prostego wykresu z Singapuru, czy ten, który go rozumie?
Albo czy głupi jest ten, co pisze o pustej Afryce i braku wielkich miast czy ten, który wie, jak naprawdę Afryka wygląda?
To jak to jest? Możesz odpowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jukka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 20:00
~~Jasnobłękitna Fasola napisał(a): Dokładnie "mądrzy niezaszczepieni" leża na Śluzowej - kwartały po lewej.


O, Jaś Fasola? A czemu artystyczne pseudo zmieniłeś na Jasnobłękitny? Bliżej nieba?
Ale i tak łatwo cię rozpoznać po głupim humorze :)
Jasiu, pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 20:01

~~Cynamonowa Jukka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Jukka napisał(a): https://pch24.pl/stop-segregacji-wesprzyj-promocje-akcji-i-pomoz-nam-dotrzec-do-jak-najwiekszej-liczby-polakow/



Ja zebrałem 124345 podpisów , potrzebuje Twojego wsparcia - 1000- 2000- 3000 .
Muszę zebrać więcej podpisów .


Lucjan, dzięki za propagowanie wpisu. Fajny chłop jesteś, skomentuj jeszcze dzisiaj co najmniej raz i możesz rano przy kawie. Dzięki, bo myślałem, że ty tak naprawdę covidianin jesteś, a widzę że przekomarzasz się dla żartu.



Myśl co chcesz , ważne abyś dokonał wpłaty , najlepiej 3 tyś . nr konta 12345678901234567890
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Gazania niezalogowany
25 listopada 2021r. o 20:01
Prezydent Siemianowic Śląskich: Obudźcie się, wyłączcie telewizory. To jest ten moment
https://tarnogorski.info/prezydent-siemianowic-slaskich-obudzcie-sie-wylaczcie-telewizory-to-jest-ten-moment/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza