Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Blisko 500 zgonów osób zakażonych koronawirusem w Polsce i ponad 28 tys. nowych zakażeń. Niepokojący raport Ministerstwa Zdrowia
~~Gonzales niezalogowany
25 listopada 2021r. o 18:52
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielony Żylistek napisał(a):.



PiS Trzęsie portkami przed protestami zwolenników śmierci w imię ich wyimaginowanej wolności .

A zwolennicy śmierci to zwolennicy szczepień czy przeciwnicy szczepień?
Ale wydaje mi się ze chyba to jednak zwolennicy szczepień, bo próbują tych drugich zmusić do przyjęcia tego preparatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 20:34
~~Gonzales napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielony Żylistek napisał(a):.



PiS Trzęsie portkami przed protestami zwolenników śmierci w imię ich wyimaginowanej wolności .

A zwolennicy śmierci to zwolennicy szczepień czy przeciwnicy szczepień?
Ale wydaje mi się ze chyba to jednak zwolennicy szczepień, bo próbują tych drugich zmusić do przyjęcia tego preparatu.


Widzisz jakie masz płytkie myślenie , jedni popierają szczepienia , drudzy straszą , czipami , grafenem , zabójczym białkiem , truciznami o opóźnionym działaniu .
Jest powód do wymiany poglądów , nikt nikogo do niczego nie zmusza , wybieraj to co uważasz za lepsze dla Ciebie , możesz być inkubatorem dla wirusa , Twoja sprawa , nic mi do tego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jozo niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:04
Jeżeli ktoś kogoś próbuje zmusić do jakiejś czynności to przeważnie aby mu zaszkodzić a nie pomóc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Fasola niezalogowany
25 listopada 2021r. o 23:11
~~Jozo napisał(a): Jeżeli ktoś kogoś próbuje zmusić do jakiejś czynności to przeważnie aby mu zaszkodzić a nie pomóc.


Dokładnie, nikt mnie nie zmusi przechodzić - przez przejście dla pieszych - tylko "na zielonym".
Podobnie z ograniczeniem prędkości dla samochodów - jeżdżę ile fabryka dała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Facelia niezalogowany
26 listopada 2021r. o 0:10
~~Gonzales napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielony Żylistek napisał(a):.



PiS Trzęsie portkami przed protestami zwolenników śmierci w imię ich wyimaginowanej wolności .

A zwolennicy śmierci to zwolennicy szczepień czy przeciwnicy szczepień?
Ale wydaje mi się ze chyba to jednak zwolennicy szczepień, bo próbują tych drugich zmusić do przyjęcia tego preparatu.[/c
~~Gonzales napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielony Żylistek napisał(a):.



PiS Trzęsie portkami przed protestami zwolenników śmierci w imię ich wyimaginowanej wolności .

A zwolennicy śmierci to zwolennicy szczepień czy przeciwnicy szczepień?
Ale wydaje mi się ze chyba to jednak zwolennicy szczepień, bo próbują tych drugich zmusić do przyjęcia tego preparatu.

Ależ nikt ciebie nie zmusza do przyjęcia szczepionki. Nie chcesz się szczepić twoja sprawa. Tylko dlaczego nie jesteśmy leczeni na inne choroby niż covid, bo oddziały szpitalne są zamieniane na oddziały covidowe. A większość pacjentów to właśnie osoby niezaszczepione. Moja ciotka miała mieć operację na kręgosłup i mieć jej nie będzie właśnie przez takich jak ty. Skoro brakuje miejsc na oddziale zakaźnym to leczcie się w domu. Właśnie na tym polega problem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Zawilec niezalogowany
26 listopada 2021r. o 16:59
LEKARZE NAGLE UMIERAJA
https://wolnemedia.net/plaga-naglych-smierci-wsrod-zaszczepionych-lekarzy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Zawilec niezalogowany
26 listopada 2021r. o 20:01
na intensywnej terapii przodują osoby zaszczepione
https://tarnogorski.info/reporter-wp-pli/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Calo niezalogowany
26 listopada 2021r. o 20:24
Pora przestać straszyć ludzi zgonami bo mamy jak co roku okres grypowy, gdzie jak co rok tysiące ludzi łapie wirusy z czego kilka set jak co roku umiera z tego czy innego powodu i żadna to nowość.
W Szwecji nie robią ludziom sieczki z mózgu, nie stosują gróźb, terroru sanitarnego i jakoś nie ścieli się ta Szwecja trupami na chodnikach.
Kto się czuje słabszy to niech się szczepi nawet i 7 razy w tygodniu jak wierzy, że mu to pomoże, ale niech to będzie dobrowolne.
Zaszczepieni nie powinni się już martwić o to, że sąsiad się nie zaszczepił bo przecież szczepienie przecież ochroni. Nie po to was zagonili do szczepienia, żebyście teraz się mieli bać. Dajcie więc spokój niezaszczepionemu sąsiadowi, że sam sobie decyduje o swoim życiu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.